SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon online odcinek 19 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Strażacy 2 sezon online odcinek 19 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

23.04.2016, godz. 18:29
Strażacy 2 sezon odc. 19 (odc. 9). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati), Ksawery (Mikołaj Krawczyk)
Strażacy 2 sezon odc. 19 (odc. 9). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati), Ksawery (Mikołaj Krawczyk) foto: ATM Grupa

"Strażacy" 2 sezon odcinek 19 (odc. 9) online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Strażacy" 2 odcinek 19 w TVP1 w sobotę, 30.04.2016, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji 19 odcinek "Strażaków" w internecie płatny. Po emisji serialu "Strażacy" 2 odcinek 19 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Strażacy" odc. 19 online - oto link:

Zobacz: "Strażacy" 2 sezon odcinek 19 online w internecie na VOD TVP.pl

"Strażacy" 2 sezon odcinek 19 "Ojciec i syn" - streszczenie, co się wydarzy?

Adam(Maciej Zakościelny) spotyka Kamilę (Weronika Rosati). Dowiaduje się, że razem z Natanem ma urodzinowy koncert dla jednego z trenerów. Wychodzi na jaw, że oboje mają wyjechać na kontrakt do Szwecji.

Ratownicy zabezpieczają mecz na Stadionie Narodowym. Kibole wywołują chaos w mieście, podpalają opony i osiedlowy śmietnik. Pewien mężczyzna wspomina Wojnarowi, że zaczepiali jego sąsiadkę, której od tego czasu nie widział. Postanawiają sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku. Jadą do jej mieszkania, ale nikt im nie otwiera. Adam zawiadamia policję. Staszek wchodzi przez okno. W kuchni znajduje zwłoki właścicielki lokum, a w pokoju niepełnosprawnego młodego mężczyznę w ciężkim stanie. Później Wojnar odwiedza Wojtka (Maciej Mikołajczyk). W jego domu panuje bałagan, wszędzie leżą butelki po wódce. Rozmowa z przyjacielem nie przynosi żadnych efektów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: