SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon online odcinek 18 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Strażacy 2 sezon online odcinek 18 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

16.04.2016, godz. 18:59
Strażacy 2 odc. 18. Edyta (Anna Karczmarczyk), Rafał (Kuba Wesołowski), Staszek (Mateusz Banasiuk), Boguś (Dawid Zawadzki), Radek (Mateusz Janicki)
Strażacy 2 odc. 18. Edyta (Anna Karczmarczyk), Rafał (Kuba Wesołowski), Staszek (Mateusz Banasiuk), Boguś (Dawid Zawadzki), Radek (Mateusz Janicki) foto: ATM Grupa

"Strażacy" 2 sezon odcinek 18 (odc. 8) online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Strażacy" 2 odcinek 18 w TVP1 w sobotę, 23.04.2016, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji 18 odcinek "Strażaków" w internecie płatny. Po emisji serialu "Strażacy" 2 odcinek 18 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Strażacy" odc. 18 online - oto link:

Zobacz: "Strażacy" 2 sezon odcinek 18 online w internecie na VOD TVP.pl

"Strażacy" 2 sezon odcinek 18 "Bohater roku" - streszczenie, co się wydarzy?

W jednostce zjawia się reporterka telewizji śniadaniowej, Edyta (Anna Karczmarczyk), która szuka gości do swojego programu. Ratownicy przekomarzają się z nią.

Adam (Maciej Zakościelny) pakuje rzeczy Krzysia (Eryk Zieliński). Jest przekonany, że zobaczą się znowu w weekend. Chłopiec ma jednak inne plany.

Wojtek (Maciej Mikołajczyk) nie odbiera telefonów od Renaty (Patrycja Soliman). Przerażona kobieta mówi o wszystkim Kamili (Weronika Rosati). Wojnar obiecuje znaleźć mężczyznę. Milke jedzie po synów Lewickiego i odwozi ich do domu. Na miejscu zastaje pijanego Wojtka.

Tymczasem ratownicy otrzymują wezwanie do pożaru w mieszkaniu na piątym piętrze. W środku babcia Danuta stara się uratować swoje wnuki. Ogień odcina im drogę ucieczki. Wozy strażackie mają problem ze znalezieniem dojazdu pod blok...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: