SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon online odcinek 17 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Strażacy 2 sezon online odcinek 17 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

09.04.2016, godz. 18:29
Strażacy 2 sezon odc. 17 (odc. 7). Kamila (Weronika Rosati), Krzysiek (Eryk Zieliński)
Strażacy 2 sezon odc. 17 (odc. 7). Kamila (Weronika Rosati), Krzysiek (Eryk Zieliński) foto:

"Strażacy" 2 sezon odcinek 17 (odc. 7) online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Strażacy" 2 odcinek 17 w TVP1 w sobotę, 16.04.2016, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji 17 odcinek "Strażaków" w internecie płatny. Po emisji serialu "Strażacy" 2 odcinek 17 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Strażacy" odc. 17 online - oto link:

Zobacz: "Strażacy" 2 sezon odcinek 17 online w internecie na VOD TVP.pl

"Strażacy" 2 sezon odcinek 17 - streszczenie, co się wydarzy?

Na obwodnicy dochodzi do karambolu z udziałem motocyklisty. Olek (Redbad Klynstra), Rafał (Kuba Wesołowski), Staszek (Mateusz Banasiuk),Adam (Maciej Zakościelny) i Boguś (Dawid Zawadzki) ruszają na miejsce. Wkrótce dociera tam też motocyklem Wiktor. Zauważa zniszczony jednoślad swojego syna, Norberta. Borycki i Staszek wydobywają poszkodowanego, którego karetka zabiera do szpitala.

Kamila (Weronika Rosati) nie radzi sobie z Krzysiem (Eryk Zieliński). Chłopak jest niezadowolony, że mieszka ona z Adamem. Chce, by Wojnar wrócił do Magdy (Marta Ścisłowicz). Dochodzi do ostrej wymiany zdań.

Tymczasem w starej hali Wojtek (Maciej Mikołajczyk) szaleje na motocyklu. Omal nie doprowadza do wypadku. Adam stara się przemówić mu do rozsądku. Przypomina, że ma on rodzinę i zawsze może wrócić do pracy w straży pożarnej. Później Wojtek podczas jazdy jednośladem traci nad nim panowanie i wpada do rowu. Na miejscu zjawia się radiowóz. Były ratownik zachowuje się agresywnie wobec policjantów i zostaje zatrzymany.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: