SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon online odcinek 13 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Strażacy 2 sezon online odcinek 13 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

12.03.2016, godz. 19:36
Strażacy 2 sezon odc. 12 (odc. 2). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati)
Strażacy 2 sezon odc. 12 (odc. 2). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati) foto: ATM Grupa

"Strażacy" 2 sezon odcinek 13 (odc. 3) online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Strażacy" 2 odcinek 13 w TVP1 w sobotę, 19.03.2016, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji 13 odcinek "Strażaków" w internecie płatny. Po emisji serialu "Strażacy" 2 odcinek 13 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Strażacy" odc. 13 online - oto link:

Zobacz: "Strażacy" 2 sezon odcinek 13 online w internecie na VOD TVP.pl

"Strażacy" 2 sezon odcinek 13 - streszczenie, co się wydarzy?

Kamila )Weronika Rosati) rozmawia z Renatą (Patrycja Soliman) o Adamie (Maciej Zakościelny) i Krzysiu (Eryk Zieliński). Wojnar wyznaje ukochanej miłość.

Borycki (Kuba Wesołowski) prosi komendanta (Jacek Lenartowicz) o przeniesienie do innej jednostki. Ten jednak odmawia. Z jednego z mieszkań dochodzi głośna muzyka, a na pukania nikt nie reaguje. Sąsiedzi wzywają policjantów i strażaków. Olga informuje ich, że w mieszkaniu został jej brat.

Wojtek (Maciej Mikołajczyk), Radek (Mateusz Damięcki), Boguś (Dawid Zawadzki) i Adam, Borycki i Staszek (Mateusz Banasiuk) rozpoczynają akcję ratunkową. Decydują się na wejście oknem. Nagle w mieszkaniu dochodzi do wybuchu. Damian, brat Olgi, atakuje strażaków. Borycki obezwładnia napastnika.

Wojtek dostaje skierowanie na badania na okoliczność stresu bojowego. Po ostatniej akcji Adam uznaje, że jego kolega stwarza zagrożenie dla drużyny.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: