SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon online odcinek 12 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Strażacy 2 sezon online odcinek 12 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

05.03.2016, godz. 20:29
Strażacy 2 sezon. Adam (Maciej Zakościelny), Staszek (Mateusz Banasiuk)
Strażacy 2 sezon. Adam (Maciej Zakościelny), Staszek (Mateusz Banasiuk) foto: atm grupa/akpa

"Strażacy" 2 sezon odcinek 12 (odc. 2) online za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Strażacy" 2 odcinek 12 w TVP1 w sobotę, 12.03.2016, o godz. 20.25. Przed premierą w telewizji 12 odcinek "Strażaków" w internecie płatny. Po emisji serialu "Strażacy" 2 odcinek 12 w TVP1 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo. "Strażacy" odc. 12 online - oto link:

Zobacz: "Strażacy" 2 sezon odcinek 12 online w internecie na VOD TVP.pl

"Strażacy" 2 sezon odcinek 12 - streszczenie, co się wydarzy?

Trwa ewakuacja biurowca. Radek (Mateusz Janicki) i Boguś (Dawid Zawadzki) wyprowadzają pracowników. Okazuje się, że był to fałszywy alarm przeciwpożarowy.

Adam (Maciek Zakościelny) jedzie do Magdy (Marta Ścisłowicz). Chce szczerze porozmawiać z nią o Krzysiu (Eryk Zieliński) i dowiedzieć się, kto jest ojcem chłopca. Kamila (Weronika Rosati) zwierza się Renacie (Patrycja Soliman), że chciałaby mieć dziecko z Wojnarem.

Tymczasem do dyrektora jednego z banków przychodzi wzburzony klient, który ma kłopoty z komornikiem. Wściekły na obojętność swojego rozmówcy grozi mu za pomocą łatwopalnej substancji i zmusza do opuszczenia biura. Zaraz potem podpala się. Pracownicy próbują go ugasić. Na miejsce przyjeżdżają Adam, Radek i Boguś. Przeszukują budynek. Akcja się komplikuje...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: