SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Ostatni odcinek Strażaków. Czy Adam zatrzyma Kamilę?

Strażacy 2 sezon. Ostatni odcinek Strażaków. Czy Adam zatrzyma Kamilę?

07.05.2016, godz. 18:00
Strażacy 2 sezon odc. 20. Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati)
Strażacy 2 sezon odc. 20. Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati) foto: ATM Grupa

Koniec serialu "Strażacy"! Ostatni 20 odcinek 2 sezonu "Strażaków" da widzom odpowiedź na pytania czy Kamila (Weronika Rosati) wyjedzie do Szwecji i zostawi Adama Wojnara (Maciej Zakościelny) oraz jak zakończy się kryzys w małżeństwie Renaty (Patrycja Soliman) i Wojtka (Maciej Mikołajczyk). W finale serialu "Strażacy" emocji nie zabraknie.

"Strażacy" 2 sezon odcinek 20 (odc. 10) - sobota, 7.05.2016, o godz. 20.25 w TVP1

W ostatnim odcinku 2 serii "Strażaków" Adam Wojnar staje do walki o ukochaną. Kamila decyduje się na wyjazd z Ksawerym (Mikołaj Krawczyk) do Sztokholmu. Na lotnisku, tuż przed odlotem zostaje zatrzymana przez straż graniczną. Zarówno Kamila jak i Ksawery są zaskoczeni całą sytuacją.

To sprawka Adama, który w ten sposób chce ją zatrzymać w Warszawie. Gdy funkcjonariusze zabierają Kamilę na przesłuchanie nagle pojawia się Adam, który w ten szalony sposób chcą ją powstrzymać przed wyjazdem.

Zobacz: Strażacy 2 sezon online ostatni odcinek 20 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Z kolei Wojtek decyduje się zrobić porządek ze swoim życiem. Przestaje pić i rozpoczyna terapię. Oznajmia Kosmali (Jacek Lenartowicz), że zamierza wrócić do służby. Renata (Patrycja Soliman) pozwala spędzać mu więcej czasu z synami, w końcu sama umawia się z nim na randkę:

Chodzę na terapię, nie piję… Jeśli mi na to pozwolą, wrócę do straży, ale przede wszystkim chcę odzyskać ciebie i dzieci. To wy jesteście dla mnie najważniejsi… Jest szansa na to, że znowu będziemy razem? Czy Wojtkowi uda się odzyskać pracę, ale przede wszystkim rodzinę?

W ostatnim 20 odcinku "Strażaków" w Żyradowie Magda (Marta Ścisłowicz) wyjaśnia Dario (Michał Żurawski), że z Adamem łączy ją tylko ich syn, a Wojnar, którego zastał u niej parę dni temu, spędził noc na kanapie. Dario oddycha z ulgą, całuje przyjaciółkę i wyznaje jej swoje uczucia.

Tymczasem Rafał Borycki (Kuba Wesołowski) nie chce opuszczać swojej jednostki. Kiedy oznajmia swoją decyzję swojemu ojcu, komendantowi Boryckiemu (Jacek Mikołajczak), ten jest bardzo zdziwiony. – Pewny jesteś? Wojnar nieźle sobie radzi. Jak zostaniesz w dziewiętnastce, to szybko nie awansujesz na szefa zmiany. A przecież kariera zawsze była dla ciebie najważniejsza. Mimo wszystko Rafał postanawia jednak zostać.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: YouTube
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: