SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Kamila wyjedzie do Szwecji z Ksawerym. Mikołaj Krawczyk w Strażakach

Strażacy 2 sezon. Kamila wyjedzie do Szwecji z Ksawerym. Mikołaj Krawczyk w Strażakach

30.04.2016, godz. 18:30
Strażacy 2 sezon odc. 19 (odc. 9). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati), Ksawery (Mikołaj Krawczyk)
Strażacy 2 sezon odc. 19 (odc. 9). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati), Ksawery (Mikołaj Krawczyk) foto: ATM Grupa

Życie Adama (Maciej Zakościelny) z serialu "Strażacy" coraz bardziej się komplikuje. Związek Adama i Kamili (Weronika Rosati) wisi na włosku. W 19 odcinku 2 sezonu "Strażaków" Kamila planuje wspólny wyjazd na kontrakt do Szwecji ze skrzypiekim Ksawerym (Mikołaj Krawczyk). Adam jedzie do Żyrardowa i spędza noc u Magdy (Marta Ścisłowicz).

"Strażacy" 2 sezon odcinek 19 (odc. 9) - sobota, 30.04.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Mikołaj Krawczyk w serialu "Strażacy" odbije Kamilę strażakowi Adamowi Wojnarowi? Między Kamilą a Adamem nie układa się najlepiej, a w 19 odcinku 2 sezonu "Strażaków" ich relacje jeszcze bardziej pogarsza skrzypek Ksawery, kolega Kamili z zespołu.

Patrz: Strażacy 2 sezon online odcinek 19 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Przypadek sprawia, że na Stadionie Narodowym w Warszawie Adam spotyka Kamilę. Dowiaduje się, że jego narzeczona razem z Ksawerym ma urodzinowy koncert dla jednego z trenerów. Wychodzi na jaw, że muzycy mają razem wyjechać na kontrakt do Szwecji. Adam nie kryje zazdrości o ukochaną.

W 19 odcinku "Strażaków" Adam spędza noc u Magdy w Żyrardowie. Przyjeżdża w odwiedziny do syna, jednak ten już śpi. Na propozycję Magdy, nocuje w jej domu. Pierwszy raz od dawna naprawdę się dogadują. Sporo rozmawiają. Adam martwi o syna, który przechodzi okres buntu.

Przeczytaj: Strażacy 2 sezon. Anna Karczmarczyk w Strażakach wywoła zamieszanie w jednostce

Zawsze taki był? Jakby się bał okazać uczucia?. Magda zwierza się, że przegapiła moment w życiu Krzyśka, kiedy zaczęło brakować mu ojca. – Może razem będzie łatwiej? - Wojnar postanawia nadrobić stracony czas i zadbać o syna.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 19 odcinka "Strażaków" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: