SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Anna Karczmarczyk w Strażakach wywoła zamieszanie w jednostce

Strażacy 2 sezon. Anna Karczmarczyk w Strażakach wywoła zamieszanie w jednostce

16.04.2016, godz. 19:45
Strażacy 2 odc. 18. Edyta (Anna Karczmarczyk), Rafał (Kuba Wesołowski), Staszek (Mateusz Banasiuk), Boguś (Dawid Zawadzki), Radek (Mateusz Janicki)
Strażacy 2 odc. 18. Edyta (Anna Karczmarczyk), Rafał (Kuba Wesołowski), Staszek (Mateusz Banasiuk), Boguś (Dawid Zawadzki), Radek (Mateusz Janicki) foto: ATM Grupa

Anna Karczmarczyk (24 l.) w serialu "Strażacy"! W 18 odcinku 2 sezonu "Strażaków" serca ratowników z jednostki staży pożarnej, w której służą Adam Wojnar (Maciej Zakościelny) i jego koledzy, zabiją mocniej. A wszystko za sprawą ślicznej reporterki z telewizji śniadaniowej o imieniu Edyta (w tej roli Anna Karczmarczyk).

"Strażacy" 2 sezon odcinek 18 - sobota, 23.04.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Anna Karczmarczyk nie ogranicza się tylko do roli w "Na dobre i na złe" gdzie już od trzech lat gra doktor Olę Pietrzak. 24-letnia aktorka coraz częściej pojawia się w innych serialach. Wciela się w postać Natalii w "Powiedz TAK!" w Polsacie, występuje w 5 edycji "Tańca z gwiazdami", a teraz dołączy do obsady serialu "Strażacy".

Patrz: Strażacy 2 sezon. Kamila i Adam rozsatają się przez Krzyśka

W 18 odcinku 2 sezonu "Strażaków" w jednostce PSP zjawia się reporterka telewizji śniadaniowej, Edyta, która szuka gości do swojego programu. Strażacy przekomarzają się z nią, ale śliczna dziennikarka robi na nich ogromne wrażenie. Także Edyta jest zachwycona strażakami, którzy nie dość, że są przystojni, to jeszcze świetni w tym co robią.

Przeczytaj: Strażacy 2 sezon. Redbad Klynstra w Strażakach. Olek Szajna zastępuje Wojtka

Reportreka próbuje ich namówić, by byli bohaterami jej programu i opowiedzieli o swojej pracy. Ich zgoda jednak nie wystarcza, bo musi się na to zgodzić także dowódca Jerzy Kosmala (Jacek Lenartowicz). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny) i jego koledzy z uwagą wsłuchują się w to co Edyta ma im do powiedzenia na temat programu, którego mają być gwiazdami.

Wybór Edyty pada na Bogusia: – Pan ma idealną twarz, budzi zaufanie – mówi. Przygotowanie do wywiadu przerywa wezwanie do pożaru na blokowisku. Edyta, jak na rasową reporterkę przystało, jedzie za wozami strażackimi i obserwuje akcję. To, co zobaczy, sprawi, że zmieni zdanie o strażakach i podejmie nieoczekiwaną decyzję…

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: