SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Wypadek żony Bogusia. Anna traci dziecko

Strażacy 2 sezon. Wypadek żony Bogusia. Anna traci dziecko

02.04.2016, godz. 18:30
Strażacy 2 sezon odc. 15 (odc. 5). Anna Walczak (Magdalena Emilianowicz), Boguś (Dawid Zawadzki)
Strażacy 2 sezon odc. 15 (odc. 5). Anna Walczak (Magdalena Emilianowicz), Boguś (Dawid Zawadzki) foto: ATM Grupa

Makabryczny wypadek w serialu "Strażacy"! W 15 odcinku 2 sezonu "Strażaków" porywisty wiatr paraliżuje całą Warszawę. Do zniszczeń zostają wezwane wszystkie jednostki straży pożarnej. W tym samym czasie pod Żyrardowem bus, którym cieżarna Anna Walczak (Magdalena Emilianowicz), żona Bogusia (Dawid Zawadzki), jedzie do lekarza, wypada z trasy. Wypadek Anny wygląda bardzo groźnie. Ciężarna Anna trafia do szpitala i traci dziecko.

"Strażacy" 2 sezon odcinek 15 (odc. 5) - sobota, 2.04.2016, o godz. 20.25 w TVP1


Anna i Boguś z serialu "Strażacy" spodziewają się dziecka. W 15 odcinku 2 sezonu "Strażaków" Anna jedzie autobusem do Warszawy na USG. Nagle samochód gwałtowanie hamuje. Żona strażaka traci przytomność. Kiedy otwiera oczy, wokół słyszy głosy rannych. Kierowca (Rafał Szałajko) jest w szoku.

Patrz: Strażacy 2 sezon. Adam powie Krzyśkowi, że jest jego ojcem. Co na to Kamila?

Lekko ranna Anna zawiadamia Bogusia o wypadku. Magda (Marta Ścisłowicz), Dario (Michał Żurawski), Basia (Weronika Nockowska) jadą na miejsce zdarzenia. Boguś schodzi ze służby. Chce jak najszybciej pojechać do Anny.


W tej samej chwili strażacy dostają wezwanie do złamanego masztu radiowego. Adam Wojnar (Maciej Zakościelny) zatrzymuje Bogusia. Tymczasem Anna traci przytomność. Magda decyduje się przewieźć ją do szpitala.

Zobacz: Strażacy 2 sezon online odcinek 15 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1


Przerażony Boguś jedzie tam natychmiast. Anna ma operację. Lekarze ze szpitala w Grodzisku Mazowieckim robią wszystko co w ich mocy, by uratować Annę i jej dziecko. Poważne obrażenia wewnętrzne zagrażają życiu ich obojga. Żona Bogusia jest w krytycznym stanie. Po wielku godzinach operacji okazuje się, że dziecko nie przeżyło.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 15 odcinka 2 sezonu "Strażaków" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: