SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Kamila i Adam rozstaną się? Rafał Borycki odejdzie z jednostki - ZWIASTUN 13 odcinka

Strażacy 2 sezon. Kamila i Adam rozstaną się? Rafał Borycki odejdzie z jednostki - ZWIASTUN 13 odcinka

19.03.2016, godz. 02:45
Strażacy 2 sezon odc. 13 (odc. 3). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati)
Strażacy 2 sezon odc. 13 (odc. 3). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati) foto: ATM Grupa

W serialu "Strażacy" szyjuje się rozstanie pary głównych bohaterów! Fakt, że Adam Wojnar (Maciej Zakościelny) jest ojcem Krzyśka (Eryk Zieliński), syna Magdy (Marta Ścisłowicz) wystawia jego związek z Kamilą (Weronika Rosati) na ciężką próbę. W 13 odcinku 2 sezonu "Strażaków" Adam wyznaje miłość Kamili, Rafał Borycki (Kuba Wesołowski) prosi o przeniesienie, a w życiu Radka (Mateusz Janicki) pojawia się… Jola (Katarzyna Kołeczek).

"Strażacy" 2 sezon odcinek 13 (odc. 3) - sobota, 19.03.2016, o godz. 20.25 w TVP1

W 13 odcinku serialu "Strażacy" 2 związek Kamili i Adama przechodzi kryzys. Dziewczyna nie radzi sobie z wiadomością, że Adam ma syna.

Daj jej czas – pociesza Wojnara jego przyjaciółka Renata (Patrycja Soliman). –  Dziecko to zawsze kryzys dla związku. Nieważne, czy to noworodek, czy nastolatek... Nie martw się, będzie dobrze - dodaje żona Wojtka (Maciej Mikołajczyk).

Przeczytaj: Strażacy 2 sezon. Mateusz Banasiuk i Redbad Klynstra w obsadzie serialu. Oto nowi strażacy Staszek i Olek

Adam nic chce czekać. Jedzie do Kamili do filharmonii i wyznaje jej miłość. Czy Kamila będzie chciała wciąż z nim być?

Tymczasem Jola (Katarzyna Kołeczek), sekretarka komendanta Boryckiego (Jacek Mikołajczak), marzy o tym, żeby umówić się z Radkiem. O swoich uczuciach opowiada na imprezie Renacie, która wpada na pomysł, jak pomóc dziewczynie zwrócić na siebie uwagę Radka. Czy Jola z pomocą Renaty poderwie przystojnego strażaka?

Zobacz: Strażacy 2 sezon online odcinek 13 na vod.tvp.pl za darmo w internecie po premierze w TVP1

Rafał Borycki ma dość. Prosi komendanta o przeniesienie do innej jednostki. Ojciec nie chce jednak o tym słyszeć. Rafałowi postanawia pomóc Kosmala. (Jacek Lenartowicz). - Sróbuj się dogadać z zespołem - radzi mu. Co zrobi Rafał? Wszystko okaże się w 13 odcinku 2 sezonu "Strażaków".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 13 odcinka "Strażaków" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: