SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Pożar w banku. Wojtek wpada w panikę - ZWIASTUN 12 odcinka

Strażacy 2 sezon. Pożar w banku. Wojtek wpada w panikę - ZWIASTUN 12 odcinka

12.03.2016, godz. 17:30
Strażacy 2 sezon odc. 12 Wojtek (Maciej Mikołajczyk)
Strażacy 2 sezon odc. 12 Wojtek (Maciej Mikołajczyk) foto: ATM Grupa

Dramatyczna akcja w serialu "Strażacy"! W 12 odcinku 2 sezonu "Strażaków" w jednym z banków w Warszawie wybucha pożar. Ogień wznieca Robert (Arkadiusz Detmer), zdesperowany klient, którego nie stać na spłatę kredytu. Mężczyzna podpala się. W akcji gaśniczej biorą udział m.in. Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Staszek "Młody" (Mateusz Banasiuk) i Wojtek (Maciej Mikołajczyk). Okazuje się, że Wojtek nie jest w stanie sprostać zadaniu. Paraliżuje go strach i wpada w panikę.

"Strażacy" 2 sezon odcinek 12 (odc. 2) - sobota, 12.03.2016, o godz. 20.25 w TVP1

W 12 odcinku 2 sezonu "Strażaków" zatytułowanym "Życie na kredyt" strażacy otrzymują wezwanie do jednego z warszawskich biurowców oddziału banku. Kiedy przyjeżdżają na miejsce, okazuje się, że pożar spowodował zdesperowany klient banku.

Przeczytaj: Strażacy 2 sezon. Adam powie Kamili, że jest ojcem syna Magdy

Robert nie jest w stanie spłacać zaciągniętego kredytu. Zamyka się w pokoju z jednym z pracowników banku Olkiem (Łukasz Konopka) i grozi podpaleniem. Ostatecznie wypuszcza zakładnika, podpala gabinet i siebie.

Wkrótce ogień obejmuje całe piętro. Pracownicy zostają ewakuowani. W budynku zostaje tylko księgowa Ewa (Magdalena Górska), która próbuje ratować płonącego Roberta. Winda, którą zjeżdżała na dół, zatrzymuje się między piętrami.

Patrz: Strażacy 2 sezon. Mateusz Banasiuk i Redbad Klynstra jako nowi strażacy Staszek i Olek

Uwięzioną kobietę ratują Adam Wojnar i Wojtek. Później do akcji gaśniczej włącza się też najmłodszy ze strażaków, Staszek "Młody". Gdy razem z Wojtkiem wracają do budynku, by sprawdzić skąd rozprzestrzenia się ogień, Wojtek nie jest w stanie sprostać zadaniu.

Paraliżuje go strach i wpada w panikę. Z opresji wyciąga go Staszek, a Adam zaniepokojony stanem przyjaciela radzi mu, żeby koniecznie porozmawiał z psychologiem. Wojtek zapewnia jednak, że nie cierpi na zepół stresu pourazowego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 12 odcinka 2 sezonu "Strażaków" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: