SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Adam powie Kamili, że jest ojcem syna Magdy

Strażacy 2 sezon. Adam powie Kamili, że jest ojcem syna Magdy

12.03.2016, godz. 16:06
Strażacy 2 sezon odc. 12 (odc. 2). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati)
Strażacy 2 sezon odc. 12 (odc. 2). Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati) foto: ATM Grupa

Szokujące wyznanie w serialu "Strażacy"! Adam Wojnar (Maciej Zakościelny) słusznie podejrzewa, że jest ojcem Krzyśka (Eryk Zieliński), syna Magdy (Marta Ścisłowicz), z którą zdradził swoją narzeczoną Kamilę (Weronika Rosati) i z którą miał romans 13 lat temu. W 12 odcinku 2 sezonu "Strażaków" Adam ostrzega Magdę, że jeśli nie powie mu prawdy, to zrobi testy DNA. W ten sposób zyskuje pewność, że Krzysiek jest jego synem. Tego samego dnia mówi Kamili, że ma dziecko z dawną kochanką.

"Strażacy" 2 sezon odcinek 12 (odc. 2) - sobota, 12.03.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Związek bohaterów serialu "Strażacy" wisi na włosku. Prawda o tym kto jest ojcem Krzyśka wreszcie wychodzi na jaw. W 12 odcinku 2 sezonu "Strażaków" Adam przyjeżdża do Żyrardowa, do baru, w którym pracuje Magda. Jest zdecydowany - musi dowiedzieć się, czy jest ojcem Krzysia.

Patrz: Strażacy 2 sezon. Tak imprezują strażacy po godzinach - ZDJĘCIA

Magda jednak nie chce powiedzieć mu prawdy. – To nie jest twoja sprawa! – krzyczy. Wojnar nie daje za wygraną: – Okłamujesz mnie. Krzysiek urodził się równo 9 miesięcy po obozie, na którym się poznaliśmy.

Dawna kochanka Adama, z którą kilka tygodni temu zdradził Kamilę dalej jednak brnie w swoje kłamstwa. – Jest wcześniakiem! – upiera się Magda. Adam jednak nie odpuszcza i ostrzega Magdę, że i tak dowie się o wszystkiego. – Zrobię badania genetyczne - zapowiada.

Przeczytaj: Strażacy 2 sezon. Mateusz Banasiuk i Redbad Klynstra jako nowi strażacy Staszek i Olek

Kiedy Magda błaga go, żeby tego nie robił, bo zrujnuje im wszystkim życie, Adam zyskuje pewność: to on jest ojcem Krzysia… Wieczorem Kamila oznajmia mu, że chciałaby mieć z nim dziecko. Adam zamiera, wie, ze musi powiedzieć jej prawdę o swojej przeszłości.

Nie chcę cię stracić, ale… Powinnaś wiedzieć... Myślę, że Krzysiek, syn Magdy… jest mój...

Co zrobi Kamila? Jak przyjmie prawdę o przeszłości ukochanego? Czy miłość Kamili i Adama ze "Strażaków" przetrwa tę próbę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz ZWIASTUN 2 sezonu "Strażaków" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: