SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Mateusz Banasiuk i Redbad Klynstra w obsadzie serialu. Oto nowi strażacy Staszek i Olek

Strażacy 2 sezon. Mateusz Banasiuk i Redbad Klynstra w obsadzie serialu. Oto nowi strażacy Staszek i Olek

05.03.2016, godz. 19:23
Strażacy 2 sezon odc. 1 Wojtek (Maciej Mikołajczyk), Adam (Maciej Zakościelny), Staszek (Mateusz Banasiuk)
Strażacy 2 sezon odc. 1 Wojtek (Maciej Mikołajczyk), Adam (Maciej Zakościelny), Staszek (Mateusz Banasiuk) foto: AKPA/ ATM Grupa

Obsada serialu "Strażacy" rośnie w siłę! W nowym 2 sezonie "Strażaków" do jednostki PSP w Warszawie dołącza dwóch nowych strażaków. W 11 odcinku "Strażaków" widzowie poznają Młodego, czyli Staszka Musiała (Mateusz Banasiuk) orak Olka (Redbad Klynstra), który zastępuje Wojtka (Maciej Mikołajczyk). Kim są nowi bohaterowie w "Strażakach"?

"Strażacy" 2 sezon odcinek 1 (odc. 11) - sobota, 5.03.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Dwóch nowych bohaterów w serialu "Strażacy". W premierowym 11 odcinku 2 sezonu "Strażaków" w ekipie dowodzonej przed Adama Wojnara (Maciej Zakościelny) pojawia się Staszek Musiał, nazywany przez kolegów Młody. Jest najmłodszym strażakiem w zastępie, ale nikt nie daje mu z tego powodu taryfy ulgowej. Wręcz przeciwnie.

Przeczytaj: Strażacy 2 sezon. Katastrofa kolejowa pod Żyrardowem! Kamila zginie? - ZDJĘCIA

Staszek bierze udział w prawie każdej akcji. Wychował się w domu dziecka. Od najmłodszych lat wiedział, że zostanie albo żołnierzem, albo strażakiem. Służba, przynależność do grupy dają mu poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, a tego bardzo w życiu potrzebuje… Imponuje mu Rafał Borycki (Kuba Wesołowski), który jest dla niego wzorem. Co z tego wyniknie?

Patrz: Strażacy 2 sezon. Tak imprezują strażacy po godzinach - ZDJĘCIA

Kolejnym nowym strażakiem w jednostce jest Olek (Redbad Klynstra). Zajmuje on na miejsce Wojtka (Maciej Mikołajczyk), który nie radzi sobie ze stresem pourazowym i musi poddać się leczeniu.

Olek ma 15-letnie doświadczenie w straży. Nie interesuje go kariera, zawsze dobrze czuł się w akcji. Dziwią go relacje i układy, które zastał w jednostce. Jest człowiekiem sprawiedliwym, z zasadami. Z pozoru szorstki, z czasem jednak okaże się, że to maska, za którą kryje się wrażliwy mężczyzna, który w ten właśnie sposób radzi sobie z dramatami, których jest świadkiem w swojej pracy.

Zobacz ZWIASTUN 2 sezonu "Strażaków" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: