SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Kamila odchodzi od Adama - ZDJĘCIA

Strażacy 2 sezon. Kamila odchodzi od Adama - ZDJĘCIA

05.03.2016, godz. 19:50
Strażacy 2 sezon odc. 1. Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati)
Strażacy 2 sezon odc. 1. Adam Wojnar (Maciej Zakościelny), Kamila (Weronika Rosati) foto: ATM Grupa

Rozstanie w serialu "Strażacy"? Po powrocie z USA Kamila (Weronika Rosati) odchodzi do Adama Wojnara (Maciej Zakościelny). W 11 odcinku 2 sezonu "Strażaków" narzeczona Adama jest prawie pewna, że że ma on romans z Magdą (Marta Ścisłowicz). Kiedy pyta go wprost czy spotykał się z kimś gdy był w Żyrardowie, Adam nie odpowiada. Weronika nie chce być tą drugą dlatego zostawia narzeczonego.

"Strażacy" 2 sezon odcinek 1 (odc. 11) - sobota, 5.03.2016, o godz. 20.25 w TVP1

To koniec związaku Kamili i Adama ze "Strażaków"? Wojnar nie ma odwagi przyznać się swojej narzeczonej, że podczas szkolenia w OSP w Żyrardowie zdradził ją z Magdą, że kochanka jest jego dawną miłością, a jej syn Krzysiek (Eryk Zieliński) może być jego dzieckiem. Co prawda Magda zaprzecza, że Adam jej nie wierzy.

Przeczytaj: Strażacy 2 sezon. Katastrofa kolejowa pod Żyrardowem! Kamila zginie? - ZDJĘCIA

W 11 odcinku 2 sezonu "Strażaków" w życiu prywatnym i zawodowym Adama następują poważne Wojnar otrzymuje funkcję dowódcy zmiany. Poza tym zostaje awansowany z aspiranta do stopnia młodszego kapitana. Role się odmieniły, teraz Rafał Borycki jest podwładnym Adama Wojnara.

Kamila postanawia odejść od Adama. Jest przekonana, że ma on romans z Magdą. Jeszcze tego samego dnia postanawia jechać pociągiem do Krakowa, do rodziców. Adam prosi ją, żeby została. Kamila jednak nie zmienia zdania.

Wieczorem dochodzi do katastrofy kolejowej pod Żyrardowem. Adam kojarzy, że w jednym z wykolejonych pociągów podróżowała do Krakowa Kamila. Boi się, że jego narzeczona jest wśród ofiar śmiertelnych...

Zobacz: Strażacy 2 sezon. Mateusz Banasiuk i Redbad Klynstra nowi strażakami

Czy Kamila zginie w katastrofie kolejowej? Nic z tych rzeczy. Bohaterka grana przez Weronikę Rosati nie zostanie uśmiercona w 1 odcinku 2 sezonu "Strażaków".


- W drugiej serii "Strażaków" wątek Kamili został rozbudowany, jest ciekawy psychologicznie. Myślę, że widzowie, zwłaszcza panie, będą zadowoleni. Drugi sezon serialu jest, moim zdaniem, nawet lepszy niż pierwszy - powiedziała Rosati w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

Zobacz ZWIASTUN 2 sezonu "Strażaków" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: