SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Strażacy 2 sezon. Mateusz Banasiuk w obsadzie serialu. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków

Strażacy 2 sezon. Mateusz Banasiuk w obsadzie serialu. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków

10.11.2015, godz. 17:06
Serial Strażacy 2 sezon
Serial Strażacy 2 sezon foto:

Ekipa "Strażaków" wróciła na plan i znowu kręci - powstaje właśnie drugi sezon tej produkcji. Nie zabraknie oczywiście niespodzianek: brawurowych akcji, niebezpiecznych pożarów i miłosnych perypetii bohaterów. Do sprawdzonej ekipy z poprzedniego sezonu dołączył Mateusz Banasiuk (znany między innymi z serialu "Pierwsza miłość"), który wcieli się w postać młodego strażaka Staszka. Możemy zdradzić, że nie będzie miał łatwego startu i nowy koledzy spłatają mu niejednego psikusa.

''Strażacy'' 2 sezon w TVP1 już wiosną 2016

Jak zdradza producentka serii do lutego przyszłego roku powstanie 10 nowych odcinków. "Jedną z niespodzianek drugiej edycji jest nowe miejsce akcji - warszawska Jednostka Państwowej Straży pożarnej'' - mówi Katarzyna Anczarska w rozmowie z Tele Tygodniem.

Przeczytaj: M jak miłość. Lenka nie umrze! Kinga i Piotrek zabiorą córkę ze szpitala

Kończy się bowiem szkolenie młodych strażaków z Żyrardowa i Adam (Maciej Zakościelny) wraca do macierzystej jednostki w stolicy. W nowej edycji Strażaków, którą zobaczymy już wiosną, w epizodach pojawią się znani i lubiani aktorzy - między innymi Marta Klubowicz i Wojciech Błach.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: