SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. ZWIASTUN 2 odcinka Skazanych. Sylwia zdradzi Adama?

Skazane. ZWIASTUN 2 odcinka Skazanych. Sylwia zdradzi Adama?

15.09.2015, godz. 20:20
Skazane odc. 2. Sylwia (Monika Krzywkowska), Michał (Tomasz Mandes)
Skazane odc. 2. Sylwia (Monika Krzywkowska), Michał (Tomasz Mandes) foto: Polsat

Akcja serialu "Skazane" rozkręca się coraz bardziej. W 2 odcinku "Skazanych" bajkowe życie Sylwii (Monika Krzywkowska), żony Adama (Ireneusz Czop), wielkiego mafijnego bossa, który nawet za kratkami więzienia nie stracił swoich wpływów, rozpada się jak domek z kart. Komornik zajmuje rezydencję i cały majątek Millerów, więc teraz Sylwia musi się zatroszczyć o dzieci. Rozpoczyna pracę jako sprzątaczka i tam poznaje Michała (Tomasz Mandes), z którym szybko zaczyna ją łączyć coś więcej niż tylko sympatia...

"Skazane" odcinek 2 - wtorek, 15.09.2015, o godz. 21.30 w telewizji Polsat

W 2 odcinku serialu "Skazane" do drzwi rezydencji Sylwii puka komornik. Rodzina w jednej chwili traci cały majątek. Dom Millerów zostaje zajęty. Adam niewiele może na to poradzić. Policja w końcu trafiła na ślad jego nielegalnych interesów i zablokowała wszystkie konta bankowe.

Zobacz: Skazane online odcinek 2 na ipla.tv w internecie bezpłatnie po premierze w Polsacie

Sylwia ma tydzień na znalezienie nowego domu i źródła utrzymania dla swojej rodziny. Wbrew zakazowi męża postanawia iść do pracy. Ale nie jest to takie łatwe, bo całe życie była przecież żona gangstera i panią domu.

Na szczęście udaje jej się zdobyć posadę nocnej sprzątaczki w jednym z biurowców. W pracy poznaje Michała (Tomasz Mandes). I od razu rodzi się między nimi nić sympatii i seksualne napięcie, które może przerodzić się w coś więcej.

Michał nie ukrywa, że Sylwia bardzo mu się podoba. Zaprasza ją na obiad do siebie, a kobieta przyjmuje tę propozycję. Tymczasem Adam zaczyna podejrzewać, że Sylwia nie jest mu wierna. Zazdrosny wykonuje jeden telefon.

Na randce z Michałem Sylwia czuje ogromne wyrzuty sumienia, że oszukuje męża i zaczyna płakać. Przy nowym znajomym zapomina o troskach, lecz nie jest w stanie zdradzić Adama.

Następnego dnia Michał nie przychodzi do pracy. Zaniepokojona Sylwia jedzie do niego i zastaje go pobitego. Na widzeniu w więzieniu u Adama zarzuca mu, że zlecił napad na jej kolegę. Mąż Sylwii nie zaprzecza. Kobieta ma dosyć małżeństwa "raz w tygodniu", za kratami więzienia. Po wizycie u Adama idzie do lombardu, by sprzedać swoją obrączkę.

Przeczytaj: Skazane. Obsada, aktorzy, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu Polsatu?

W 2 odcinku "Skazanych"  widzowie poznają też bliżej historię Anny (Beata Ścibakówna), która gra rolę matki osadzonego w więzieniu Olafa (Rafał Fudalej), a troska o jego przyszłość spędza jej sen z powiek.

Anna przychodzi do aresztu na cotygodniowe widzenie i ma nadzieję, że uda jej się zobaczyć z ukochanym synem. Ich relacje są bardzo skomplikowane. Olaf nie chce widzieć matki i nie pojawia się w sali spotkań. Okazuje się, że to ona wpakowała go do więzienia.

– Ten występ wiele mnie kosztował. Wylałam tony łez, przetrawiłam mnóstwo emocji – powiedziała  Beata Ścibakówna w wywiadzie dla tygodnika "Gala".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: