SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Roman w szpitalu. Ojciec Magdy umiera - ZWIASTUN 11 odcinka

Skazane. Roman w szpitalu. Ojciec Magdy umiera - ZWIASTUN 11 odcinka

17.11.2015, godz. 08:00
Skazane odc. 11. Magda (Marianna Zydek), Roman (Sławomir Orzechowski)
Skazane odc. 11. Magda (Marianna Zydek), Roman (Sławomir Orzechowski) foto: Polsat

Nagła śmierć w serialu "Skazane". W 11 odcinku "Skazanych" Roman (Sławomir Orzechowski), który dostał ataku kaszlu, a z jego ust zaczęła sączyć się krew zostaje przewieziony do szpitala. Telefon z więzienia przerywa zdjęcia próbne przed sesją ślubną Magdy (Marianna Zydek) i Klaudiusza  (Szymon Nowak). Córka Romana jest załamana. Jej narzeczony bagatelizuje jednak sprawę. W szpitalu Magda poznaje szokującą diagnozę - Roman umiera. Zobacz zwiastun 11 odcinka "Skazanych"

"Skazane" odcinek 11 - wtorek, 17.11.2015, o godz. 22.05 w Polsacie

Tuż przed ślubem Magdy i Klaudiusza z serialu "Skazane" rozgrywa się dramat, który stawia pod znakiem zapytania ich wspólną przeszłość. W 11 odcinku "Skazanych" Magda dowiaduje się, że jej ojciec trafił do szpitala. Stan Romana jest bardzo ciężki, więc Magda rzuca wszystko, bo chce przy nim być.

Przeczytaj: Skazane. Adam obwinia Sylwię o problemy z synem

Klaudiusz nie rozumie zachowania narzeczonej. - To nie może być nic poważnego, skoro tylko zadzwonili... - próbuje ją uspokoić. - Dobra, nie rozumiesz. Jeżeli dzwonią z więzienia i mówią, żeby przyjechać to musi być coś poważnego - Magda z trudem panuje nad emocjami. Niestety na ratunek dla Romana jest już za późno - ojciec Magdy umiera.

W 11 odcinku "Skazanych" Natalia (Magdalena Różańska) przeżywa trudne chwile. Nie wie, jak powiedzieć Norbertowi (Modest Ruciński) o romansie z Tomaszem (Grzegorz Daukszewicz). Ale tylko tak może pomóc mężowi oczyścić się z zarzutów o gwałt. Natalia przychodzi na widzenie w areszcie, ale brakuje jej odwagi, aby wejść na salę spotkań.

Ojciec Sylwii (Leszek Piskorz) znajduje fałszywe dokumenty córki. Przestaje wierzyć, że ta kiedykolwiek się zmieni i wyprowadza się z jej mieszkania. Podczas wizyty w więzieniu Henryk wyrzuca Adamowi (Ireneusz Czop), że przez niego stracił córkę i dom.

Patrz: Skazane. Nie będzie 2 sezonu Skazanych. To koniec serialu


Anna (Beata Ścibakówna) wybiera się na odwiedziny do Olafa (Rafał Fudalej). Okazuje się, że tym razem nie jest ona jedynym gościem u syna. Do Olafa przychodzi bowiem jego dziewczyna. Niestety, nie jest to zwykła wizyta. Olaf pakuje się w poważne tarapaty i trafia do izolatki.

Tymczasem policja aresztuje członka gangu Adama…


Zobacz ZWIASTUN 11 odcinka "Skazanych" >>>


Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: