SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane online ostatni odcinek 13 na ipla.tv w internecie za darmo po premierze w Polsacie

Skazane online ostatni odcinek 13 na ipla.tv w internecie za darmo po premierze w Polsacie

24.11.2015, godz. 20:10
Skazane odc. 8. Sylwia (Monika Krzywkowska), Łucja (Katarzyna Sawczuk), Maciek (Filip Gurłacz), Adam (Ireneusz Czop)
Skazane odc. 8. Sylwia (Monika Krzywkowska), Łucja (Katarzyna Sawczuk), Maciek (Filip Gurłacz), Adam (Ireneusz Czop) foto: Polsat

''Skazane'' ostatni odcinek w internecie online za darmo nie jest dostępny. Serial ''Skazane'' online odcinek 13 można obejrzeć na ipla.tv po emisji w Polsacie. ''Skazane'' odcinek 13 - premiera w telewizji Polsat we wtorek, 1.12.2015 o godz. 21.35, ale przed premierą w telewizji Polsat 13 odcinek "Skazanych" nie jest umieszczony online bezpłatnie na ipla tv. ''Skazane'' odc.13 online za darmo - oto link:

Zobacz: SKAZANE odcinek 13 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

"SKAZANE" ostatni odcinek 13 - co się wydarzy?

Norbert wychodzi na wolność. Oskarżenia w jego sprawie zostały wycofane. Mężczyzna dowiedział się o zdradzie Natalii. Nie potrafi sobie z tym poradzić. Nie wiadomo, czy małżonkowie przezwyciężą kryzys i ich życie wreszcie wróci do normy.

Ludzie Adama zostali zatrzymani i siedzą w areszcie. Sylwia również spędziła noc za kratkami. Wygląda na to, że biznes Millerów runął w gruzach. To niestety nie koniec złych wiadomości. Ludzie Krzysztofa Cara planują zemstę. Postanawiają wykorzystać do tego dzieci Millerów - Łucję i Maćka.

Jan przychodzi do Anny. Po ostatnich dramatycznych wydarzeniach postanowił zwolnić się z pracy i wyjechać do rodzinnego miasta. Olaf wciąż jednak upiera się, że jest niewinny. O wszystkie popełnione przez siebie przestępstwa oskarża matkę. Anna w obliczu ostatnich wydarzeń podejmuje najtrudniejszą decyzję w swoim życiu.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: