SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane online odcinek 8 na ipla.tv w internecie za darmo po premierze w Polsacie

Skazane online odcinek 8 na ipla.tv w internecie za darmo po premierze w Polsacie

20.10.2015, godz. 20:00
Skazane odc. 8. Sylwia (Monika Krzywkowska)
Skazane odc. 8. Sylwia (Monika Krzywkowska) foto: Polsat

''Skazane'' 8 odcinek w internecie online za darmo nie jest dostępny. Serial ''Skazane'' online odcinek 8 można obejrzeć na ipla.tv po emisji w Polsacie. ''Skazane'' odcinek 8 - premiera w telewizji Polsat we wtorek, 27.10.2015 o godz. 21.35, ale przed premierą w telewizji Polsat 8 odcinek "Skazanych" nie jest umieszczony online bezpłatnie na ipla tv. ''Skazane'' odc.7 online za darmo - oto link:

Zobacz: SKAZANE odcinek 8 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

SKAZANE odcinek 8 - co się wydarzy?

Anna (Beata Ścibakówna) za namową Oli (Olga Bołądź) postanawia się otworzyć i zmienić swoje życie. To odpowiedni moment. Jej syn Olaf )Rafał Fudalej) czuje się dużo lepiej, znalazł w więzieniu przyjaciół. Za radą wychowawcy więziennego Jana dołącza do grupy wsparcia dla kobiet, których najbliżsi odsiadują wyroki.

Sylwia (Monika Krzywkowska) wraz z dziećmi odwiedza Adama (Ireneusz Czop). Są przerażeni tym, co wydarzyło się ostatniej nocy. Mąż obiecuje, że taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy, i zapewnia, że wszyscy mogą czuć się bezpiecznie. Tymczasem w życiu Miller i jej rodziny ponownie pojawia się nadkomisarz Ewa Korman, która przed laty prowadziła sprawę Adama i w konsekwencji doprowadziła do jego skazania.

Do więzienia trafia recydywista Roman Kulesza. Za posiadanie lewych papierosów został skazany na sześć tygodni. Jego córka, Magda, jest załamana. Ma dość ojca, który ciągle kłamie i ściąga na siebie kłopoty. Dziewczyna za kilka tygodni wychodzi za mąż, a jej marzeniem było, by to właśnie tata poprowadził ją do ołtarza. Te plany wiszą teraz na włosku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialachOdwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: