SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane online odcinek 12 na ipla.tv w internecie za darmo po premierze w Polsacie

Skazane online odcinek 12 na ipla.tv w internecie za darmo po premierze w Polsacie

17.11.2015, godz. 20:10
Skazane odc. 12 Magda (Marianna Zydek), Maciek (Filip Gurłacz)
Skazane odc. 12 Magda (Marianna Zydek), Maciek (Filip Gurłacz) foto: Polsat

''Skazane'' 12 odcinek w internecie online za darmo nie jest dostępny. Serial ''Skazane'' online odcinek 12 można obejrzeć na ipla.tv po emisji w Polsacie. ''Skazane'' odcinek 12 - premiera w telewizji Polsat we wtorek, 24.11.2015 o godz. 21.35, ale przed premierą w telewizji Polsat 12 odcinek "Skazanych" nie jest umieszczony online bezpłatnie na ipla tv. ''Skazane'' odc.12 online za darmo - oto link:

Zobacz: SKAZANE odcinek 12 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

SKAZANE odcinek 12 - co się wydarzy?

Magda (Marianna Zydek) rozstaje się z narzeczonym. Nie potrafi mu wybaczyć, że nie było go przy niej, gdy umierał jej tata. Maciek Miller pociesza dziewczynę. Natalia (Magdalena Różańska) nie umie się odnaleźć w życiu, odkąd jej mąż został aresztowany. Coraz częściej sięga po alkohol. Niespodziewanie na pomoc przychodzi jej znienawidzona przez nią sąsiadka.

Olaf (Rafał Fudalej) po ostatnim swoim wybryku przebywa w izolatce. Odwiedza go wychowawca więzienny Jan, który martwi się o jego stan psychiczny. Chłopak oskarża matkę o to, co niedawno zaszło podczas odwiedzin. Nie widzi jednak swojej winy. Chłopak wpada w furię i rzuca się na Jana. Tymczasem inspektor Korman prowadzi dochodzenie w sprawie ostatnich działań Adama (Ireneusz Czop) i jego ludzi. Tropy prowadzą prosto do... Sylwii (Monika Krzywkowska).

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: