SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane online odcinek 11 na ipla.tv w internecie za darmo po premierze w Polsacie

Skazane online odcinek 11 na ipla.tv w internecie za darmo po premierze w Polsacie

10.11.2015, godz. 20:10
Skazane odc. 2. Adam (Ireneusz Czop), Sylwia (Monika Krzywkowska)
Skazane odc. 2. Adam (Ireneusz Czop), Sylwia (Monika Krzywkowska) foto:

''Skazane'' 11 odcinek w internecie online za darmo nie jest dostępny. Serial ''Skazane'' online odcinek 11 można obejrzeć na ipla.tv po emisji w Polsacie. ''Skazane'' odcinek 11 - premiera w telewizji Polsat we wtorek, 17.11.2015 o godz. 21.35, ale przed premierą w telewizji Polsat 11 odcinek "Skazanych" nie jest umieszczony online bezpłatnie na ipla tv. ''Skazane'' odc.9 online za darmo - oto link:

Zobacz: SKAZANE odcinek 11 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

SKAZANE odcinek 11 - co się wydarzy?

Życie Sylwii (Monika Krzywkowska) wymyka się spod kontroli. Maciek okazuje się nie tak grzecznym i pilnym uczniem, jak jej się wydawało. Po wydarzeniach ostatniej nocy musi przenieść syna do innej szkoły i ustalić nowe zasady. Adam (Ireneusz Czop) nie ukrywa swojego niezadowolenia. Uważa, że żona zaniedbała dom i niewystarczająco stara się w nowej pracy, którą dla niej zorganizował.

Magda (Marianna Zydek) i Klaudiusz biorą udział w próbnej sesji ślubnej. Zdjęcia przerywa telefon z więzienia. Okazuje się, że Roman, ojciec panny młodej, jest w szpitalu, a jego stan jest ciężki. Przed Natalią (Magdalena Różańska) trudne chwile. Aby pomóc mężowi oczyścić się ze stawianych mu zarzutów, musi wyznać swoją wielką tajemnicę. Anna (Beata Ścibakówna) wybiera się w odwiedziny do Olafa (Rafał Fudalej). Tym razem nie jest jednak jedynym gościem u syna. Do Olafa przychodzi bowiem jego... dziewczyna.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: