SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Trener piłkarski Norbert pedofilem - ZWIASTUN 9 odcinka

Skazane. Trener piłkarski Norbert pedofilem - ZWIASTUN 9 odcinka

03.11.2015, godz. 10:40
Skazane odc. 9. Natalia (Magdalena Różańska), Norbert (Modest Ruciński)
Skazane odc. 9. Natalia (Magdalena Różańska), Norbert (Modest Ruciński) foto: Polsat

Idealne życie Natalii (Magdalena Różańska) i Norberta (Modest Ruciński) z serialu "Skazane" obraca się w ruinę kiedy Małecki zostaje aresztowany pod zarzutem pedofilii. W 9 odcinku "Skazanych" do domu Norberta, który pracuje jako trener szkoknej drużyny piłkarskiej wkracza policja. Na oczach Natalii i dzieci Norbert zostaje skuty kajdankami i wciągnięty do radiowozu. Czy Norebt udwodni, że jest niewinny i nigdy nie molestował seksualnie chłopca?

"Skazane" odcinek 9 - wtorek, 3.11.2015, o godz. 21.35 w Polsacie

Magdalena Różańska i Modest Ruciński dołączają do serialu "Skazane". Nowi bohaterowie, którzy pojawiają się 9 odcinku "Skazanych" dostarczą widzom jeszcze więcej emocji. Natalia i Norbert Małeccyy to kochające się małżeństwo, które ma dwóch kilkuletnich synów.

On jest trenerem szkolnej drużyny piłkarskiej, ona zajmuje się domem i wychowuje dzieci. Ich życie biegnie spokojnym, poukładnym rytmem aż do chwili kiedy w 9 odcinku "Skazanych" Norbert zostaje oskarżony o molestowanie seksualne ucznia i aresztowany pod zarzutem pedofilii.

Przeczytaj: Skazane. Nie będzie 2 sezonu Skazanych. To koniec serialu

Rodzinę Małeckich widzowie poznają oodczas meczu pokazowego dla rodziców. Jeden z chłopców zachowuje się agresywnie. Norbert musi przeprowadzić z nim rozmowę sam na sam. Jego żona, Natalia jest dumna z męża. Po meczu przygotowuje w domu przyjęcie dla dzieciaków. - Jak to jest być żoną menadżera mistrzów? - śmieje się Norbert. - Wspaniale - odpowiada Natalia i przytula ukochanego.

Radosną atmosferę przerywa wizyta policji. Komisarz Bielak (Maciej Wojdyła) i inspektor Witkowska (Lidia Sadowa) przychodzą do domu trenera i aresztują go pod zarzutem pedofilii. Natalia ani przez chwilę nie wierzy w winę męża - zna Norberta od lat i wie, że nigdy nie skrzywdziłby żadnego dziecka.

Oskarżony o pedofilię Norbert trafia do więzienia, w którym siedzą Adam Miller (Ireneusz Czop), Olaf Kowalski i Rafał Janisz (Antoni Pawlicki). Za sprawą Olafa trener piłkarski zostaje ciężko pobity przez współwięźniów.
Natalia odwiedza męża w więzieniu. Norbert zapewnia ją, że jest niewinny, a kobieta nie ma powodów, by w niego wątpić...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: