SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Poród Marty w toalecie. Andrzej zabije Martę i jej dziecko? - ZWIASTUN

Skazane. Poród Marty w toalecie. Andrzej zabije Martę i jej dziecko? - ZWIASTUN

20.10.2015, godz. 20:51
Skazane odc. 7. Marta (Paulina Gałązka)
Skazane odc. 7. Marta (Paulina Gałązka) foto: Polsat

Marta (Paulina Gałązka) z serialu "Skazane" zgodziła się na współpracę z policją i liczy się z tym, że wcześniej czy później za to zapłaci. W 7 odcinku ''Skazanych'' żona Rafała (Antoni Pawlicki) zostaje objęta programem ochrony świadków, bo jej życie jest zagrożone. Wkrótce potem w dramatycznych okolicznościach rodzi dziecko. Jest zdana tylko na siebie, po tym jak wydała męża, jego przyjaciela Andrzeja (Michał Czernecki) i dogadała się z detektywem Dawidem Wojciechowskim (Piotr Głowacki). Marcie i jej dziecku grozi niebezpieczeństwo. Czy Rafał i Andrzej zemszczą się na młodej matce?

"Skazane" odcinek 7 - wtorek, 20.10.2015, o godz. 21.35 w Polsacie

Marta Janisz, jedna z głównych bohaterek "Skazanych", zorientowała się czym tak naprawdę zajmuje się firma jej męża i postanowiła współpracować z policją.

Ciężarna Marta wskazała detektywowi Wojciechowskiemu, gdzie ukryłą broń, z której jej mąż zabił jednego z pracowników. Marta wydała także Andrzeja i tym samym naraziła siebie i dziecko na olbrzymie niebezpieczeństwo.

Zobacz: Skazane. Rafał z nowymi zarzutami. Arek żąda, by Ola odzyskała Szymka - ZWIASTUN 6 odcinka

Dopiero niedawno Marta odkryła, że mąż ją okłamuje. W firmie Rafała i Andrzeja dochodzi do bestialskich scen - zatrudnieni na czarno pracownicy z Azji są bici i poniżani. Kobieta wie, że nie może się na to godzić. Współpraca z policją może okazać się zgubna. Bo przecież wcześniej czy później jej mąż i jego wspólnik dowiedzą się, kto ich wydał.

Przeczytaj: Skazane. Obsada, aktorzy, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu Polsatu?

W 7 odcinku ''Skazanych'' dziecko Marty i Rafała przychodzi na świat tuż po tym jak młoda kobieta ucieka  z mieszkania gdzie ukrył ją  policjant. Andrzej bez trudu namierza bowiem kryjówkę Marty i strzela do niej z dachu sąsiedniego bloku.

Poród Marty odbywa się w dramatycznych okolicznościach w toalecie na miejskim bazarze. Na szczęście dziecko jest zdrowe, ale to nie oznacza, że nie grozi mu niebezpieczeństwo.

Marta, która jest uczciwą obywatelką żałuje, że związała się z bandytą. Rafał, którego kochała okazał się mordercą. Teraz musi walczyć o życie swoje i nowo narodzonego dziecka. Bo Rafał domyślił się, że żona go zdradziła i uprzedził Andrzeja, że to właśnie ona "sypie"... Wspólnik Rafała próbuje zabić Martę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: