SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Ola złapana przez policję - ZWIASTUN 5 odcinka

Skazane. Ola złapana przez policję - ZWIASTUN 5 odcinka

06.10.2015, godz. 21:15
Skazane odc. 5. Ola (Olga Bołądź)
Skazane odc. 5. Ola (Olga Bołądź) foto: Polsat

Dilerka Ola Kowalczyk (Olga Bołądź) z serialu "Skazane" chce skończyć . W 5 odcinku "Skazanych" podejmuje się ostatniego narkotykowego zlecenia dla "Czarnego" (Piotr Rogucki), handlarza narkotyków, który ostatnio wykorzystał naiwność Szymka (Adam Tomaszewski) i posłużył się nim do swoich ciemnych interesów. Ale nie wszystko idzie zgodnie z jej planem. Ola zostaje złapana przez policję!

"Skazane" odcinek 5 - wtorek, 6.10.2015, o godz. 21.30 w Polsacie

W 5 odcinku "Skazanych" przed domem Olę zaczepia "Czarny", handlarz narkotykami, który nie przyjmuje do wiadomości jej oświadczenia, że nie będzie już dłużej dla niego pracować. - Przewieź mi to. Kasa, adres i nie świruj, bo ludzie czekają! - żąda od Oli. - Potem będzie koniec - stawia warunek Kowalczyk.

Przeczytaj: Skazane. Marta zdradzi Rafała. Wyda męża policji - ZWIASTUN 5 odcinka

Ola nie ma innego wyjścia, musi spłacić dług. Kiedybowiem ostatnio Szymek uciekł ze szkoły,  "Czarny" wykorzystując naiwność dziecka, wciągnął ją w ciemne interesy. Niestety, chłopiec zgubił paczkę z narkotykami. Za zagubiony towar zmuszona jest zapłacić Ola szantażowana przez bezwzględnego przestępcę.

Przed wykonaniem kolejnego zlecenia Ola w desperacji próbuje znaleźć opiekę dla Szymka. Wtedy w jej drzwiach niespodziewanie pojawia się Anna (Beata Ścibakówna), która zgadza się zająć chłopcem.

Patrz: Skazane. Obsada, aktorzy, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu Polsatu?

Ta noc niestety nie będzie końcem, a dopiero początkiem prawdziwych problemów Oli. Podczas przekazania zakupionych narkotyków dilerkę namierza policja. Ola ucieka, ale funkcjonariusze ściągają ją aż do domu. Zatrzumują Olę i zabierają Szymka...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: