SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Sylwia zostawi Adama? Marta odkryje prawdę o Rafale - ZWIASTUN 4 odcinka

Skazane. Sylwia zostawi Adama? Marta odkryje prawdę o Rafale - ZWIASTUN 4 odcinka

29.09.2015, godz. 21:15
Skazane odc. 4. Adam (Ireneusz Czop), Sylwia (Monika Krzywkowska)
Skazane odc. 4. Adam (Ireneusz Czop), Sylwia (Monika Krzywkowska) foto: Polsat

Bohaterki serialu "Skazane" przeżywają coraz większe rozterki. Choć Sylwia (Monika Krzywkowska) nie zdradziła Adama (Ireneusz Czop) z Michałem (Tomasz Mandes), to czuje, że to koniec ich małżeństwa. W 4 odcinku "Skazanych" rozważa odejście od męża. Ciężarna Marta (Paulina Gałązka) naiwnie wierzy w niewinność Rafała (Antoni Pawlicki), który został oskarżony o morderstwo. Przypadek sprawia, że poznaje drugą twarz ukochanego. Odkrywa, że rzeczywistość wokół niej jest inna, niż się wydaje…

"Skazane" odcinek 4 -wtorek, 29.09.2015, o godz. 21.35 w Polsacie


Wątek Marty i jej męża Rafała Janiszów w serialu "Skazane" komplikuje się coraz bardziej. Skazany za morderstwo Rafał zapewnia swoją żonę, że jest niewinny, ale ciężarna Marta powoli zaczyna w to wątpić. Co prawda wyrzuciła do rzeki pistolet, który Rafał ukrył na działce, lecz nie chce kryć mordercy jeśli faktycznie okaże się, że Rafał jest zamieszany w zabójstwo.

Patrz: Skazane. Obsada, aktorzy, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu Polsatu?

W 3 odcinku "Skzanych" Marta przychodzi do firmy swojego męża. Szuka Andrzeja (Michał Czernecki)  - wspólnika i kolegi Rafała, który pomaga jej, odkąd mąż przebywa w areszcie. Całkiem przypadkowo kobieta staje się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które rzucają nowe światło na biznes jej męża.

W obliczu tego odkrycia ciężarna żona Rafała zastanawia się czy nie powinna zgodzić się na współprace z policją. Zdaje sobie jednak sprawę, że ta decyzja wpłynie nie tylko na losy Rafała, ale także na przyszłość jej i dziecka.

Zobacz: Skazane odcinki online za darmo - gdzie oglądać w internecie?

Coraz bardziej komplikuje się też życie Sylwii. Żona wpływowego mafinego bossa, która od 6 lat czeka na wyjście Adama na wolność jest załamana tym co się dzieje. Straciła dom i wszystkie pieniądze. Sama musi utrzymywać dzieci, a do tego nie wie, czy jej małżeństwo z Adamem ma jeszcze szanse na przetrwanie.

Najchętniej zakończyłaby ten rozdział swojego życia, jednak partner zamierza walczyć o ich związek. Jej mąż wpada na dość oryginalny pomysł. Chcąc odzyskać miłośc żony zgłasza się na ochotnika przy organizacji Dnia Rodziny w więzieniu. Sylwia postanawia wziąć udział w więziennej terapii małżeńskiej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: