SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Marta wierzy w niewinność Rafała. Anna wsadziła syna Olafa do więzienia - ZWIASTUN

Skazane. Marta wierzy w niewinność Rafała. Anna wsadziła syna Olafa do więzienia - ZWIASTUN

15.09.2015, godz. 21:27
Skazane, Marta (Paulina Gałązka), Rafał (Antoni Pawlicki), Anna (Beata Ścibakówna), Olaf (Rafał Fudalej)
Skazane, Marta (Paulina Gałązka), Rafał (Antoni Pawlicki), Anna (Beata Ścibakówna), Olaf (Rafał Fudalej) foto:

Nowy 2 odcinek serialu "Skazane" odsłania kolejne tajemnice skazanych mężczyzn, partnerów głównych bohaterek. Mimo wyraźnych dowodów Marta Janisz (Paulina Gałązka) nie wierzy w winę Rafała (Antoni Pawlicki), który trafił do więzienia za morderstwo. Natomiast Olaf (Rafał Fudalej) obwinia matkę za to, że trafił za kratki. Anna Kowalska (Beata Ścibakówna) sama zawiadomiła policję o tym, że jej syn popełnił przestępstwo. Zobacz zwiastun 2 odcinka "Skazanych".

"Skazane" odcinek 2 - wtorek, 15.09.2015, o godz. 21.30 w telewizji Polsat

Marta wierzy w niewinność Rafała

W 1 odcinku ''Skazanych'' Rafał został aresztowany, bo oskarżono go o morderstwo. Jego żona, Marta, spodziewa się pierwszego dziecka. Dziewczyna nie wierzy w winę ukochanego.

Mężczyzna zajmuje się sprzedażą napojów bezalkoholowych, ale ukochana niewiele wie o jego biznesie. Mimo to Marta jest ufna i wie, że Rafał nie byłby zdolny do zabicia drugiego człowieka. Wszystko się zmienia kiedy kobiera znajduje pistolet ukryty na działce u matki swojego męża.

W 2 odcinku "Skazanych" Marta usiłuje odnaleźć się w nowej sytuacji. Wciąż wierzy w niewinność męża, mimo że ma podstawy do podejrzeń. Podczas widzenia z ukochanym w więzieniu obiecuje mu, że pozbędzie się tej broni, by nie było żadnych śladów zbrodni.

Sylwia (Monika Krzywkowska) radzi jej, by wrzuciła pistolet do wody. Co zrobi Marta gdy okaże się, że Rafał jest mordercą?

Komisarz Dawid Wojciechowski (Piotr Głowacki), policjant z Komendy Miejskiej Policji w Warszawie prowadzący dochodzenie w sprawie zabójstwa, którego dopuścił się Rafał, próbuje przekonać Martę, że jej mąż ją oszukuje.

Zobacz: Skazane online odcinek 2 na ipla.tv w internecie bezpłatnie po premierze w Polsacie

Olaf w więzieniu przez swoją matkę Annę

W 2 odcinku ''Skazanych'' przekonamy się o tym, że Anna bardzo kocha swojego dorosłego syna. Kobieta niestety musiała złożyć na niego poufne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Anna znalazła w rzeczach Olafa broń i z obawy o własne życie złożyła donos na policję. Chłopak jest narkomanem i pod wpływem środków odurzających mógłby zrobić komuś krzywdę.

- To wszystko twoja wina. Jestem tutaj przez ciebie! - krzyknie rozżalony Olaf, kiedy matka przyjdzie na widzenie... Chłopak szybko jej przebaczy i już w 3 odcinku ''Skazanych'' będzie miał do niej nietypową prośbę...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: