SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Jan skatowany przez Olafa w więzieniu - ZWIASTUN 12 odcinka

Skazane. Jan skatowany przez Olafa w więzieniu - ZWIASTUN 12 odcinka

24.11.2015, godz. 07:20
Skazane odc. 9. Olaf (Rafał Fudalej), Jan (Marcin Perchuć)
Skazane odc. 9. Olaf (Rafał Fudalej), Jan (Marcin Perchuć) foto: Polsat

Dla Olafa (Rafał Fudalej) z serialu "Skazane" liczy się tylko to, by przetrwać w więzieniu zdobywając przy tym szacunek innych przestępców. W 12 odcinku "Skazanych" Olaf pokazuje na co go stać. Syn Anny (Beata Ścibakówna), który nie przestał obwiniać jej o to, że trafił za kratki, wyładowuje całą swoją złość na Janie (Marcin Perchuć). Atakuje więziennego psychologa brutalnie go bijąc! Jan unika śmierci z rąk Olafa tylko dzięki strażnikom.

"Skazane" odcinek 12 - wtorek, 24.11.2015, o godz. 22.05 w Polsacie

Emocjonalne szantaże, wyzwiska, obelgi, aż wreszcie pełne agresji wybuchu gniewu Olafa ze "Skazanych" coraz bardziej niepokoją Annę. Jednak jak zawsze dzielnie znosi cierpienie, którego doświadcza z rąk syna. Wciąż bowiem obwinia się, że to przez nią chłopak trafił za kratki. Przecież to ona doniosła na Olafa na policję.

Patrz: Skazane. Nie będzie 2 sezonu Skazanych. To koniec serialu

Po ostatnim ataku uzależniony od narkotyków syn Anny trafia do izolotki. W 12 odcinku "Skazanych" w obronie Anny staje Jan. Więzienny psycholog i terapeuta, który stał się bliskim przyjacielem kobiety odwiedza Olafa w celi Aresztu Śledczego, ponieważ martwi się o jego stan psychiczny.

Chłopak oskarża matkę o to, co zaszło niedawno podczas odwiedzin. Zrzuca na nią winę za wszystkie swoje życiowe porażki, niepowodzenia, a nawet to, że teraz jest zupełnie rozbity i zabubiobny. Olaf nie potrafi dostrzec tego, że gdyby nie brał  narkotyków nigdy nie trafiłby za kratki.

Zobacz: Skazane online za darmo - wszystkie odcinki w internecie bezpłatnie

Jan zmęczony tym jak syn znęca się nad matką i zatruwa jej życie postanawia rozmówić się z nim jak mężczyzna z mężczyzną. Niestety, wizyta w więziennej celi nie wygląda tak jak wychowawca sobie zaplanował. W chłopaka wstępuje jakiś demon.

Kilka ostrych słów pod adresem Olafa pogarsza tylko sytuację. Olaf wpada w szał. Daje upust wszystkim złym emocjom i rzuca się z pięściami na Jana. Jest gotów go zabić, byle tylko nie słuchać co psycholog ma mu do powiedzenia.

Na szczęście w porę do akcji wkraczają funkcjonariusze Służby Więziennej i ratują Janowi życie. Wychowawca trafia do szpitala a Olaf do izolatki. Napaść Olafa wpływa na dalsze decyzje Jana, bo pozostawia trwały ślad w jego psychice.

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: