SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Obsada, aktorzy, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu Polsatu?

Skazane. Obsada, aktorzy, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu Polsatu?

09.09.2015, godz. 06:50
Skazane: Monika Krzywkowska, Paulina Gałązka, Olga Bołądź, Beata Ścibakówna
Skazane: Monika Krzywkowska, Paulina Gałązka, Olga Bołądź, Beata Ścibakówna foto: Aktiv Media

"Skazane" to nowy serial, który widzowie telewizji Polsat będą mogli zobaczyć od wtorku, 8 września 2015, o godz. 21.30 w telewizji Polsat. O czym jest serial "Skazane"? Kim są bohaterowie? Obsada "Skazanych" to same znane nazwiska. W nowym serialu Polsatu pojawi Monika Krzywkowska jako Sylwia, żona mafijnego bossa, Paulina Gałązka jako Marta, ciężarna żona bandyty, która nie może uwierzyć w winę męża, Olga Bołądź jako Ola, dilerka narkotyków, której partner wziął winę na siebie oraz Beata Ścibakówna jako Anna, matka narkomana.

"Skazane" nowy serial od 8 września 2015 w Polsacie

''Skazane'' to nowy serial w telewizji Polsat, który pojawi się na antenie wraz ze startem jesiennej ramówki Polsatu jesienią 2015.

To opowieść o losach żon więźniów, w której główne role grają: Monika Krzywkowska i Olga Bołądź! "Skazane" skupiają się na historii silnych kobiet, których partnerzy trafili do więzienia. Czy polska wersja ''Prisoners’ Wives'' ("Żony więźniów") okaże się hitem jesiennej ramówki?

Zobacz: Skazane. Obsada nowego serialu Polsatu

O czym jest serial "Skazane"?

"Skazane" to opowieść o losach czterech kobiet: emanującej energią i kobiecością zamożnej Sylwii (Monika Krzywkowska), młodej mężatce i przyszłej matce Marcie (Paulina Gałązka); zadziornej, niepokornej Oli (Olga Bołądź) oraz Annie (Beata Ścibakówna), której sen z powiek spędza obawa o los osadzonego za kratami syna.

W roli dociekliwego detektywa, który doprowadzi Martę do odkrycia prawdy – Piotr Głowacki.

Oprócz głównych bohaterów w serialu "Skazane" nastoletnie dzieci Sylwii i Adama zagrają Filip Gurłacz oraz Kasia Sawczuk. „Czarnym” charakterem, który skomplikuje życie Oli będzie Piotr Rogucki. Natomiast aktor Marcin Perchuć jako więzienny wychowawca, stanie się katalizatorem przemiany Anny.

Bohaterki serialu "Skazane" są w różnym wieku, mieszkają w innych dzielnicach, dzieli je status majątkowy i poglądy na życie, a także… różnej długości wyroki, na które skazani zostali ich mężowie, synowie i ojcowie.

Choć tego nie planowały, spotykają się regularnie w cotygodniowej kolejce oczekujących na odwiedziny osadzonych. Każda wizyta w więzieniu odziera je bowiem z kolejnych złudzeń. Odsłania prawdę o rzeczywistości, na którą zostały „skazane” i z którą muszą nauczyć się żyć. Wyroki ich mężczyzn to nie koniec, a dopiero początek ich fascynującej historii...

W obsadzie serialu "Skazane" znaleźli się znani aktorzy: Monika Krzywkowska i Ireneusz Czop, Paulina Gałązka i Antoni Pawlicki, Olga Bołądź i Wojciech Błach oraz Beata Ścibakówna i Rafał Fudalej. Za adaptację scenariuszy odpowiadał Robert Mąka, a reżyserią zajął się Łukasz Jaworski. 

Przeczytaj: M jak miłość. Monika Krzywkowska w podwójnej roli w M jak miłość. Prawniczka Jola to terapeutka Marty

- Cała siła tego serialu jest oparta na kobietach i najwięcej się im przyglądamy. Są to zdecydowanie silne jednostki i to jest historia właśnie o nich. Chociaż oczywiście w tle są ci mężczyźni, którzy też tęsknią, którzy też nie wiedzą, co będzie, czy to w ogóle się utrzyma i czy to jest jeszcze miłość, co to jest za związek przez mur - powiedziała Monika Krzywkowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Producenci zaczęli pracę nad "Skazanymi" już rok temu. Nowy serial trafi na antenę Polsatu we wrześniu 2015. Seria będzie się składała z 13 emocjonujących odcinków. Będziecie oglądać?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN serialu "SKAZANE" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: