SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Monika Krzywkowska i Ireneusz Czop w najnowszym serialu Polsatu

Skazane. Monika Krzywkowska i Ireneusz Czop w najnowszym serialu Polsatu

15.08.2015, godz. 16:00
Skazane: Monika Krzywkowska, Paulina Gałązka, Olga Bołądź, Beata Ścibakówna
Skazane: Monika Krzywkowska, Paulina Gałązka, Olga Bołądź, Beata Ścibakówna foto:

Sylwia (Monika Krzywkowska) i Adam (Ireneusz Czop) - historia tej pary to jeden z głównych wątków serialu „Skazane”. Adam odsiaduje wyrok 12 lat więzienia za handel narkotykami. Jednym z powodów osadzenia było przewodzenie działającej w mieście grupie przestępczej. W momencie, w którym poznajemy naszych bohaterów, Adam połowę wyroku ma już za sobą i niestety… drugie tyle przed sobą. Ich losy niedługo jeszcze bardziej się skomplikują.

"Skazane" nowy serial od września 2015 w Polsacie

Sylwia od 6 lat co tydzień przyjeżdża cierpliwie do Adama w odwiedziny. Zawsze elegancka, doskonale ubrana, zadbana, na widzenia z mężem zakłada specjalnie przywiezione w torbie szpilki…

Zobacz: Skazane. Antoni Pawlicki i Paulina Gałązka w najnowszym serialu Polsatu

Żona skazanego mieszka w pięknym domu w podwarszawskiej miejscowości. Sylwia od dłuższego czasu nie pracuje, żyje z tego co zarobił i w ostatniej chwili przepisał jej mąż.

Czas mija jej na zakupach, fitnessie i wychowywaniu nastoletnich dzieci. Ich dzieci Łucja (Katarzyna Sawczuk) i Maciek (Filip Gurłacz) chodzą do elitarnych, prywatnych szkół. Sielanka trwa jednak do czasu. Po 6 latach od wyroku majątek jej i jej męża zostaje wyrokiem sądu zajęty przez komornika.

Przeczytaj: Skazane. Kim są bohaterki nowego serialu Polsatu?

Sylwia z dwójką dzieci zostaje bez dachu nad głową i zablokowanymi kontami. Czy zmiana sytuacji materialnej wpłynie na jej nastawienie do życia. Co zrobi: poprosi o pomoc ojca, który nigdy nie pochwalał jej związku z Adamem? A może zdecyduje się wejść na ścieżkę zawodowej kariery? Czy będzie wierna mężowi?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

ZWIASTUN serialu "SKAZANE" w telewizji Polsat >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: