SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Maciek dilerem narkotyków - ZWIASTUN 10 odcinka

Skazane. Maciek dilerem narkotyków - ZWIASTUN 10 odcinka

10.11.2015, godz. 11:00
Skazane odc. 10. Magda (Marianna Zydek), Maciek (Filip Gurłacz)
Skazane odc. 10. Magda (Marianna Zydek), Maciek (Filip Gurłacz) foto: Polsat

Syn Sylwii (Monika Krzywkowska) i Adam (Ireneusz Czop) z serialu "Skazane" wkracza na drogę przestępstwa. W 10 odcinku "Skazanych" Maciek (Filip Gurłacz) bierze sobie do serca prośbę ojca o zadbanie o rodzinę. Zaczyna handlować narkotykami. Jednocześnie chłopak coraz bardziej zbliża się do Magdy (Marianna Zydek), córki osadzonego w więzieniu Romana (Sławomir Orzechowski), która szykuje się do ślubu. Zobacz zwiastun 10 odcinka "Skazanych"!

"Skazane" odcinek 10 - wtorek, 10.11.2015, o godz. 22.05 w Polsacie

Co wydarzy się w 10 odcinku serialu "Skazane"? Widzowie poznają bliżej losy nowych więźniów - oskarżonego o pedofilię Norberta (Modest Ruciński) oraz recydywisty Romana Kuleszy, który marzy tylko o tym, by wyjść na wolność na ślub swojej córki.

Przeczytaj: Skazane. Anna ma dosyć swojego syna! Olaf niszczy randkę Anny i Jana


Magda i jej narzeczony Klaudiusz załatwiają ostatnie sprawy przed ślubem. Są przekonani, że Roman zdąży wyjść z więzienia i poprowadzi córkę do ołtarza. Niestety sprawy się komplikują, bo niespodziwanie skazaniec trafia do szpitala.

W 10 odcinku "Skazanych" Maciek, w tajemnicy przed Sylwią, zaczyna handlować narkotykami. Żona Adama rak bardzo angażuje się w pranie brudnych pieniędzy w myjni samochodowej, że coraz bardziej zaniedbuje dzieci. Między Maćkiem a Magdą rodzi się jeszcze bliższa więź.

Patrz: Skazane. Nie będzie 2 sezonu Skazanych. To koniec serialu


Natalia (Magdalena Różańska) jest zdruzgotana. Uważa, że oskarżenia wobec jej męża Norberta są bezpodstawne. Postanawia za wszelką cenę dowieść jego niewinności. Spotyka się z adwokatem i po uzgodnieniu planu podejmuje działania na własną rękę.

Czy Natalia zdoła oczyścię dobre imię Norberta? Jest świadoma tego, że aby mu pomóc musi wyznać także swoją tajemnicę. Nie ma na to jednak dość odwagi.

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: