SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Kiedy ostatni 13 odcinek Skazanych? Jak się skończy serial?

Skazane. Kiedy ostatni 13 odcinek Skazanych? Jak się skończy serial?

24.11.2015, godz. 23:15
Skazane odc. 8. Sylwia (Monika Krzywkowska), Łucja (Katarzyna Sawczuk), Maciek (Filip Gurłacz), Adam (Ireneusz Czop)
Skazane odc. 8. Sylwia (Monika Krzywkowska), Łucja (Katarzyna Sawczuk), Maciek (Filip Gurłacz), Adam (Ireneusz Czop) foto: Polsat

Ostatni odcinek serialu "Skazane" jest zarazem pożegnaniem z bohaterami sensacyjnej produkcji Polsatu. We wtorek, 1.12.2015, zostanie wyemitowany finałowy 13 odcinek "Skazanych", w którym historie Sylwii (Monika Krzywkowska), Adama (Ireneusz Czoo), Anny (Beata Ścibakówna), Olafa a(Rafał Fudalej), Natalii (Magdalena Różańska) i Norberta (Modest Ruciński) dobiegną końca. Jak się skończą "Skazane"? Co wydarzy się w ostatnim 13 odcinku "Skazanych"?

"Skazane" odcinek 13 ostatni - wtorek, 1.12.2015, o godz. 22.05 w Polsacie

Koniec serialu "Skazane" będzie trzymał widzów w napięciu aż do ostatniej minuty. Przez 13 odcinków "Skazanych" nie brakowało pełnych emocji scen, więc w wielkim finale też nie może się bez nich obyć. Ostatni odcinek "Skazanych" będzie wyjątkowo dramatyczny szczególnie dla rodziny Sylwii i Adama Millerów.

Patrz: Skazane. Dlaczego nie będzie 2 sezonu Skazanych?

W 13 odcinku "Skazanych" Sylwia, tak jak jej mąż siedzi w więzieniu. Prokuratura oskarża ją bowiem o morderstwa Krzysztofa Cara (Marek Kasprzyk), szefa gangu zabitego na zlecenie Adama przez jego ludzi.

Nadkomisarz Ewa Korman (Urszula Grabowska), która prowadziła dochodzenie w sprawie przestępstw, których dopuścił się Adam Miller i doprowadziła do jego skazania odkryła bowiem, że wszystkie tropy prowadzą do Sylwii. Wszyscy ludzie Adama trafiają do Aresztu Śledczego w Warszawie. A to oznacza koniec wielkiego biznes Millerów, którzy prali brudne pieniądze w myjni samochodowej.

Członkowie gangu Krzysztofa Cara chcą zemsty i postanawiają wykorzystać do tego… Łucję (Katarzyna SawczuKk) i Maćka (Filip Gurłacz). Dzieciom Millerów grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, a najgorsze jest to, że Sylwia i Adam nie mogą im pomóc, bo przecież siedzą.

Zobacz: Skazane online za darmo - wszystkie odcinki w internecie bezpłatnie

Norbert Małecki wychodzi na wolność. Oskarżenia o pedofilię zostały wycofane. Kamil (Kacper Olszewski), zawodnik drużyny piłkarskiej, który miał być molestowany seksualnie przez Norberta,
odwołał zeznania obciążające trenera.

Za murami więzienia czeka na niego rodzina, ale już nie taka sama jak kiedyś. Fakt, że Natalia zdradziła go z Tomkiem (Grzegorz Daukszewicz) sprawia, że Norbert nie potrafi cieszyć się odzyskaną wolnością, nie wie czy potrafi wybaczyć żonie.

Po brutalnej napaści Olafa więzienny terapeuta Jan (Marcin Perchuć) z trudem dochodzi do siebie. Uraz psychiczny powoduje, że Jan po ostatnich dramatycznych wydarzeniach postanowia zwolnić się z pracy i wyjechać do rodzinnego miasta.

Tymczasem Olaf tradycyjnie już zbytnio nie przejmuje się sprawą i uważa, że jest niewinny a o wszystkie swoje przestępcze czyny oskarża matkę. Anna w obliczu ostatnich wydarzeń jest zmuszona do podjęcia najtrudniejszej decyzję w swoim życiu - chce zerwać wszelkie kontakty z synem.

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: