SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Skazane. Czy będzie 2 sezon Skazanych? To już koniec serialu w Polsacie

Skazane. Czy będzie 2 sezon Skazanych? To już koniec serialu w Polsacie

02.12.2015, godz. 07:55
Skazane: Monika Krzywkowska, Paulina Gałązka, Olga Bołądź, Beata Ścibakówna
Skazane: Monika Krzywkowska, Paulina Gałązka, Olga Bołądź, Beata Ścibakówna foto: Aktiv Media

"Skazane" kończą się na jednym sezonie. Telewizja Polsat potwierdza, że nie będzie 2 sezonu "Skazanych". We wtorek, 1 grudnia 2015, zostanie wyemitowany ostatni 13 odcinek "Skazanych" i nic nie wskazuje na to, by powstały nowe odcinki. Wszystko dlatego, że "Skazane" są adaptacją brytyjskiego serialu "Prisoners Wives", który skończył się na zaledwie 10 odcinkach.

"Skazane" ostatni odcinek 13 - wtorek, 1.12.2015, o godz. 21.35 w Polsacie

Koniec "Skazanych" zbliża się wielkim krokami. I niestety na razie nic nie wskazuje na to, by historia czterech kobiet, których mężczyźni odsiadują wyroki w więzieniu, doczekała się kontynuacji.

Telewizja Polsat potwierdza, że 13 odcinek "Skazanych" będzie zarazem ostatni. Decyzja stacji nie ma związku z wynikami oglądalności "Skazanych". Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami ok. 1,4 mln widzów. Dlaczego zatem nie będzie 2 sezonu "Skazanych"?

Przeczytaj: Skazane. Monika Krzywkowska długo czekała na rolę Sylwii

Kryminalny serial, w którym główne role grają Monika Krzywkowska, Olga Bołądź, Beata Ścibakówna, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop, Wojciech Błach i Antoni Pawlicki powstał na podstawie brytyjskiej wersji "Prisoners Wives". Oryginalny scenariusz napisała Julie Gearey, która podzieliła losy bohaterek serialu na 10 odcinków. Polska wersja "Skazanych" i tak została wydłużona do 13 odcinków.

- Jeśli kiedykolwiek autorka zechce napisać kontynuację, to na pewno się nad nią pochylimy, niestety na razie tak nie jest - wyjaśnia portalowi wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych.

Wiosną 2016 w telewizji Polsat pojawi się nowy serial "Powiedz tak", opowiadający o losach Basi (Katarzyna Zawadzka) zajmującej się zawodowo organizacją ślubów i wesel. W obsadzie "Powiedz tak" oprócz Katarzyny Zawadzkiej znaleźli się znani aktorzy: Paweł Domagała, Mikołaj Roznerski oraz Agnieszka Więdłocha.

Polsat zapowiada emisję jeszcze jednego polskiego serialu, ale na razie nie wiadomo co to będzie za produkcja.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: