SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Zakompleksiona Elka znajdzie męża?

Singielka. Zakompleksiona Elka znajdzie męża?

28.09.2015, godz. 17:15
Singielka, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki), Mikołaj (Filip Boek)
Singielka, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki), Mikołaj (Filip Boek) foto:

Jaka jest Elka (Paulina Chruściel) z nowego serialu TVN? ''Singielka'' wkracza na ekrany już w poniedziałek 5.10.2015 o godzinie 17.25. To zwyczajna dziewczyna, trochę zakompleksiona i z lekką nadwagą. W 1 odcinku ''Singielki'' Elka postanawia wziąć się za siebie. Czy poukłada sobie sprawy sercowe i w końcu znajdzie tego jedynego? Jak potoczą się losy serialowej ''Singielki''?

''Singielka'' - od 5.10.2015 od poniedziału do piątku o godzinie 17.25

Już niedługo na antenę TVN trafi nowy serial ''Singielka''. Jaka jest główna bohaterka i dlaczego do tej pory nie znalazła miłości swojego życia?

Zobacz: Singielka. Paulina Chruściel gwiazdą nowego serialu TVN. Rozkocha w sobie Filipa Bobka i Mateusza Janickiego

-Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Elka jak wiele dziwczyn i kobiet do niej podobnych ma kompleksy, lekka nadwagę i niepoukładanie życie zawodowe. Jest trochę za gruba, trochę za brzydka i trochę niemądra. Ale ma wielke serce, charakter i silną wolę. Chyba, że chodzi o pierogi, pączki i wino - śmieje się Paulina Chruściel w rozmowie z ''Tele tygodniem''.  - Widzowie poznają Elkę w przełomowym dla niej momencie. Postanawia wreszcie wziąć się za siebie - dodaje aktorka.

Przeczytaj: Singielka. Aktorzy na prezentacji nowego serialu TVN - ZWIASTUN

Elka zaczyna umawiać się na randki. Znajdzie tego jedynego? O jej serce rywalizować będzie Tomasz (Mateusz Janicki) i Mikołaj (Filip Bobek). Kto zdobędzie zatwardziałą singielkę?

-Nie mogę zdradzić wszystkiego od razu. Każdy podoba jej się z innego powodu. Mają zupełnie różce cechy, które ją pociągają i odpychają jednocześnie. Mogę zapewnić widzów, że to historia, która ciągle będzie ich zaskakiwać!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mailWięcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: