SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz ucieknie od Elki w Himalaje! Co się wydarzy w 2 sezonie Singielki?

Singielka. Tomasz ucieknie od Elki w Himalaje! Co się wydarzy w 2 sezonie Singielki?

16.05.2016, godz. 12:30
Singielka odcinek 129, Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 129, Tomasz (Mateusz Janicki) foto:

Nowy 2 sezon serialu "Singielka" w TVN dopiero po wakacjach 2016. Czy Elka (Paulina Chruściel) i Tomasz (Mateusz Janicki) będą razem w 2 sezonie "Singielki"? To mało prawdopodobne! Górski ucieknie w Himalaje, bo będzie przekonany, że Kowalikówna jest szczęśliwa z Konradem (Paweł Ciołkosz). Co wydarzy się w 2 sezonie "Singielki"? Aktorzy zdradzili kilka szczegółów.

"Singielka" 2 sezon od września 2016 w TVN

Prace na planie "Singielki" dobiegły końca, ale już we wrześniu 2016 fani serialu zobaczą drugi sezon przygód Elki Kowalik.

Zobacz: Singielka. Elka i Konrad stworzą razem rodzinę?

W nowych odcinkach "Singielki" po wakacjach 2016 Tomasz uzna, że nie ma już żadnych szans na związek z Elką, a ona padnie ofiarą intrygi Nadii (Karolina Nolbrzak) i uzna, że Górski jest bez niej szczęśliwy!

-Tak strasznie kocha Elkę. Nie może wytrzymać, że Elka jest z innym facetem. Dlatego ucieka jak najdalej - powiedział Mateusz Janicki w "Dzień Dobry TVN". Jego bohater jest przekonany, że Elka jest szczęśliwa z Konradem, ale nie wie jaka jest prawda.

Przeczytaj: Singielka. Ślub Natalii i Roberta zagrożony przez Arka

Kowalikówna zupełnie nie pojmuje zachowania Tomasza i nie ma zielonego pojęcia, że za jego wyjazdem w Himalaje kryje się złamane serce.

-Ja nie rozumiem i nie widzę tego, że on mnie kocha. Wydaje mi się, że on tam jedzie z Nadią. Nie pozostaje jej nic innego jak rzucenie się w wir randkowania - powiedziała Paulina Chruściel w "Dzień Dobry TVN". Co się wydarzy w "Singielce"2? Czy Tomasz wróci z wyprawy i w końcu będzie z Elką?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZOBACZ cały wywiad z Elką i Tomaszem>>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: