SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Paulina Chruściel wzięła ślub w Afryce w kościele franciszkanów

Singielka. Paulina Chruściel wzięła ślub w Afryce w kościele franciszkanów

30.03.2016, godz. 12:48
Paulina Chruściel
Paulina Chruściel foto: AKPA/TVN

Paulina Chruściel jako Elka w serialu "Singielka" wciąż szuka miłości i idealnego mężczyzny, ale prywatnie aktorka wiedzie uporządzkowe i szczęśliwe życie rodzinne. Kilka lat temu Paulina Chruściel wyszła za mąż za reżysera Łukasza Wiśniewskiego, który pracuje też nad "Singielką". Ślub Pauliny Chruściel odbył się w Afryce w Tanzanii. Gwiazda "Singielki" i jej mąż ślubowali sobie przed ołtarzem w kościele franciszkanów.

Paulina Chruściel w serialu "Singielka" wciąż czeka na ślub Elki i jej wymarzonego mężczyzny, którym po wielu tygodniach poszukiwań okazał się fotograf Tomasz (Mateusz Janicki). Prytwanie Paulina Chruściel jest już szczęśliwą żoną i mamą 3-letniej Marianny.

Patrz: Singielka. Olga Kalicka w Singielce. Kim jest Sandra?

Gwiazda "Singielki" w wywiadzie dla tygodnika "Rewia" pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o swoim ślubie z reżyserem Łukaszem Wiśniewskim, który odbył się w Afryce. Dlaczego zakochani zdecydowali się pobrać właśnie tam? Dlaczego na ich weselu nie było nikogo z rodziny i znajomych?

- To była spontaniczna decyzja. Zakochaliśmy się z mężem w Afryce. Wiele razy tam byliśmy. Wszystkie formalności załatwiliśmy w domu przez internet. Chcieliśmy wziąć ślub kościelny, a że najbliższy konsulat był w Nairobi, a ślub braliśmy w Tanzanii, wszystko zajęło mnóstwo czasu. Ślub odbył się u polskich franciszkanów. Do dziś na samo wspomnienie tamtego wydarzenia robi mi się cieplej na sercu. Chcemy tak kiedyś wrócić z naszymi dziećmi, żeby zobaczyły kościół, w którym odbyła się ceremonia  - przyznała serialowa Elka z "Singielki".

Przeczytaj: Singielka. Elka odejdzie z pracy, bo Tomasz wróci do byłej dziewczyny Nadii

Gośćmi weselnymi Pauliny Chruściel i Łukasza Wiśniewskiego byli mieszkańcy tamtejszej wioski. Aktorka z "Singielki" nie zaprosiła na ślub swojej rodziny oraz przyjaciół, bo w tej ważnej chwili w życiu chciała być tylko z mężem.

Serialowa Elka z "Singielki" ostatnio ma mało czasu dla rodziny. Dba jednak to, by nawet po kilkunastu godzinach na planie znaleźć choć chwilę dla swojej córki i męża, który jest jednym z reżyserów "Singielki". Kiedy ona spędza całe dnie kręcąc nowe odcinki "Singielki" jej córeczką Marianną opiekuje się dziadek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: