SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka online odcinek 86 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Singielka online odcinek 86 na player.pl za darmo dostępny w internecie

18.02.2016, godz. 20:10
Singielka odc. 1. Elka (Paulina Chruściel), Natalia (Julia Kamińska), Robert (Kamil Kula), Olgierd (Jan Monczka), Sława (Dorota Pomykała), Genowefa (Zofia Charewicz)
Singielka odc. 1. Elka (Paulina Chruściel), Natalia (Julia Kamińska), Robert (Kamil Kula), Olgierd (Jan Monczka), Sława (Dorota Pomykała), Genowefa (Zofia Charewicz) foto: TVN/X-NEWS

"Singielka" odcinek 86 online za darmo na player.pl. Premiera 86 odcinka  "Singielki" w telewizji w poniedziałek, 22.02.2016, o godz. 20.55 w TVN. "Singielka" odcinek 86 online za darmo w internecie na player.pl - oto linki:

Zobacz: "Singielka" odc. 86 online za darmo na player.pl

"SINGIELKA" odcinek 86 - streszczenie, co się wydarzy?

Norbert (Wojciech Sikora) spędził noc u Elki (Paulina Chruściel). Tymczasem Mikołaj (Filip Bobek) walczy o odzyskanie byłej partnerki. Gośka (Dominika Gwit) przyłapuje Patryka (Sebastian Stankiewicz) na kłamstwie. Myśli, że ukochany ją zdradza, więc zaczyna go śledzić. Zastaje Patryka w restauracji z bardzo atrakcyjną kobietą. W końcu wyznaje on swoją tajemnicę. Kłopoty nie omijają też Moniki(Anna Oberc), która – zgodnie z poradą Singielki – próbuje zawalczyć o swój związek z Andrzejem (Michał Sitarski) w nie do końca zwyczajny sposób.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: