SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka online odcinek 73 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Singielka online odcinek 73 na player.pl za darmo dostępny w internecie

27.01.2016, godz. 20:10
Singielka odc. 1. Elka (Paulina Chruściel), Natalia (Julia Kamińska), Robert (Kamil Kula), Olgierd (Jan Monczka), Sława (Dorota Pomykała), Genowefa (Zofia Charewicz)
Singielka odc. 1. Elka (Paulina Chruściel), Natalia (Julia Kamińska), Robert (Kamil Kula), Olgierd (Jan Monczka), Sława (Dorota Pomykała), Genowefa (Zofia Charewicz) foto: TVN/X-NEWS

"Singielka" odcinek 73 online za darmo na player.pl. Premiera 73 odcinka  "Singielki" w telewizji w czwartek, 28.01.2016, o godz. 20.55 w TVN. "Singielka" odcinek 73 online za darmo w internecie na player.pl - oto linki:

Zobacz: "Singielka" odc. 73 online za darmo na player.pl

"SINGIELKA" odcinek 73 - streszczenie, co się wydarzy?

Elka (Paulina Chruściel) odkrywa, że policja prowadzi śledztwo w sprawie tabletek, które omal nie zabiły Patryka (Sebastian Stankiewicz).

Krzysiek (Krzysztof Czeczot) stara się przekonać go, żeby nie mówił funkcjonariuszom prawdy na temat tego, skąd wziął lek. Patryk musi zdecydować, czy wydać kolegę i pomóc Elce w namierzeniu dilera, czy chronić Krzyśka. Tymczasem Natalia (Julia Kamińska) zastanawia się nad powrotem do Roberta (Kamil Kula).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: