SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka online odcinek 136 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Singielka online odcinek 136 na player.pl za darmo dostępny w internecie

18.05.2016, godz. 20:10
Singielka odcinek 134, Dorota (Izabela Kuna), Bajtek (Daniel Guzdek)
Po tym jak Paweł (Paweł Meyer) zemścił się na Natalii (Julia Kamińska), Elka (Paulina Chruściel) postanowiła razem z siostrą założyć własny portal. W 133 odcinku "SingielkiSingielka odcinek 134, Dorota (Izabela Kuna), Bajtek (Daniel Guzdek)" Dorota (Izabela Kuna) postanowi zrujnować nowy biznes Kowalikówny. Pomoże jej w tym Andrzej (Michał Sitarski) i Bajtek (Daniel Guzdek). Co się wydarzy w nowych odcinkach "Singielki"? foto:

"Singielka" odcinek 136 online za darmo na player.pl. Premiera 136 odcinka  "Singielki" w telewizji w czwartek, 19.05.2016, o godz. 20.55 w TVN. "Singielka" odcinek 136 online za darmo w internecie na player.pl - oto linki:

Zobacz: "Singielka" odc. 136 online za darmo na player.pl

"SINGIELKA" odcinek 136 - streszczenie, co się wydarzy?

Kolejny dzień batalii w redakcji. Tym razem to Andrzej (Michał Sitarski) zostaje zmuszony do szpiegowania Elki (Paulina Chruściel). Nowy inwestor chce mieć pewność, że otrzymuje z firmy najświeższe informacje, dlatego proponuje Mikołajowi (Filip Bobek) układ. Tymczasem Robert (Kamil Kula) zawozi Arka (Mikołaj Roznerski) do szpitala, o czym mówi Natalii (Julia Kamińska). Przerażona kobieta myśli, że się o nią pobili. Robert wyprowadza ją z błędu. Okazuje się, że Arek jest poważnie chory.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: