SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Natalia z zazdrości o Roberta znajdzie nowego chłopaka w internecie

Singielka. Natalia z zazdrości o Roberta znajdzie nowego chłopaka w internecie

28.01.2016, godz. 10:24
Singielka odcinek 74. Natalia (Julia Kamińska)
Singielka odcinek 74. Natalia (Julia Kamińska) foto: TVN/X-NEWS

Wokół Natalii (Julia Kamińska) z serialu "Singielka" kręci się coraz więcej facetów. Były narzeczony Robert (Kamil Kula), mechanik samochodowy Arek (Mikołaj Roznerski), a od 90 odcinka "Singielki" także Łukasz (Marcin Korcz), chłopak, którego Natalia poznaje na internetowym portalu randkowym. To zazdrość o Roberta wpycha Natalię w ramiona Łukasza!

W życiu Natalii pojawi się nowy mężczyzna! 󾆠 Już niedługo na ekranachMarcin Korcz Officiall 󾮗🏻😎󾌵󾍌󾍌󾍌󾮗🏻☺️󾮗🏻A Singielka TVN od poniedziałku do czwartku o 20.55. Bądźcie z nami koniecznie!!!

Posted by JULIA KAMIŃSKA OFFICIAL on 12 styczeń 2016

"Singielka odcinek 90 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 20.55 w TVN

Marcin Korcz, którego fani seriali pokochali jako Dagmara z "Przyjaciółek" od 90 odcinka dołącza do obsady "Singielki"! I od razu staje się tajną bronią Natalii, która dzięki niemu chce wzbudzić zazdrość w swoim byłym narzeczonym Robercie.

Przeczytaj: Singielka. Pierwszy pocałunek Elki i Tomasza

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że Natalia i Robert wrócą do siebie. Ale przystojny lekarz nie zamierza wiecznie czekać na ukochaną, która porzuciła go na kilka miesięcy przed ślubem. Zaczyna się spotykać z Asią (Magdalena Łaska), czym oczywiście wzbudza zazdrość w Natalii.

Kiedy Robert proponuje niedoszłej żonie, by spotkali się na podwójnej randce ze swoimi nowymi partnerami, dziewczyna wpada w panikę. Co prawda spotyka się z Arkiem, ale jakoś nie potrafi się do niego zbliżyć. Jak podaje "Świat Seriali" w 90 odcinku "Singielki" postawiona pod ścianą Natalia musi szybko znaleźć nowego chłopaka. Polowanie urządza jednak na portalu randkowym.

Zobacz: Wiosenna ramówka TVN 2016. Jakie nowe seriale będą w TVN od lutego 2016?

Mimo przestróg ze strony babci Genowefy (Zofia Charewicz), która ostrzega ją, że wszystko może się wydać i zrobi z siebie pośmiewisko, Natalia umawia się na spotkanie z Łukaszem. Czy Robert i jego nowa dziewczyna odkryją oszustwo Natalii, która dzięki Łukaszowi chce wzbudzić zazdrość w byłym narzeczonym?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Monika Tumińska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: