SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka całuje Tomasza - ZWIASTUN 90 odcinka

Singielka. Elka całuje Tomasza - ZWIASTUN 90 odcinka

27.02.2016, godz. 09:00
Singielka odcinek 164, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 164, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto: TVN/X-NEWS

Ten moment w serialu "Singielka" musiał w końcu nastąpić. Pierwszy pocałunek Elki (Paulina Chruściel) i Tomasza (Mateusz Janicki) w 90 odcinku "Singielki" nie oznacza jednak, że para głównych bohaterów będzie razem, a Tomasz zostawi dla Elki swoją narzeczoną Sylwię (Karolina Gorczyca). Ich relacje skomplikują się jeszcze bardziej.

"Singielka" odcinek 90 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 20.55 w TVN

Elka i Tomasz z "Singielki" są dla siebie stworzeni, ale ciągle coś im stoi na przeszkodzie. Jak nie Mikołaj (Filip Bobek), to Sylwia... Kiedy wreszcie Elka zrozumiała, że kocha najlepszego przyjaciela, on oświadczył się swojej dziewczynie. Namówiła go na powrót do redakcji portalu "Co tam?" i teraz znów są bliska.

Przeczytaj: Singielka. Natalia na randce z Łukaszem. Marcin Korcz w Singielce

Wspólna praca sprawia, że spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Uczucie Elki z każdym dniem jest coraz silniejsze. Ale Tomasz nie daje po sobie poznać, że woli Elkę o swojej narzeczonej. Tymczasem Sylwia szaleje z zazdrości. Boi się, że mało atrakcyjna dziennikarka odbierze jej narzeczonego. I to teraz kiedy ślub jest coraz bliżej.

W 90 odcinku "Singielki" Tomasz odwiedza Elkę i wyznaje jej, że Sylwia za jego plecami zaplanowała wyjazd za granicę. Fotograf zdaje sobie sprawę, że nie może pozwolić sobie na urlop zaraz po powrocie do pracy. Elka jak zwykle pociesza przyjaciela po jego kłótni z dziewczyną. Aż w końcu zaczyna go całować.

Patrz: Singielka. Metamorfoza Elki! Paulina Chruściel usunęła sztuczne pośladki

Początkowo Tomasz jest tak zdezorientowany, że odwzajemnia pocałunek. Po chwili jednak osuwa się od Elki. Załamana dziennikarka nie wie co robi. Jakby tego było mało Tomasz bierze jednak urlop, by wyjechać z narzeczoną.

Tymczasem Sylwia zawiedziona zachowaniem ukochanego planuje spędzić wieczór z Mikołajem. Nieoczekiwanie spędza noc z byłym chłopakiem Elki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 90 odcinka "Singielki" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: