SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Koniec przyjaźni Elki i Tomasza? Singielka na randce z Wojtkiem - ZWIASTUN 9 odcinka

Singielka. Koniec przyjaźni Elki i Tomasza? Singielka na randce z Wojtkiem - ZWIASTUN 9 odcinka

15.10.2015, godz. 08:05
Singielka odcinek 9. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel)
Singielka odcinek 9. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel) foto: TVN/X-NEWS

Elka (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" nie ma szczęścia do facetów. I nie chodzi tylko o kandydatów na randki. Przekonała się, że nie może ufać nawet przyjacielowi Tomaszowi (Mateusz Janicki), który nie zamieścił jej zdjęć w sukni ślubnej we wspólnym reportażu. W 9 odcinku "Singielki" Tomek przeprasza Elkę, ale na nic się to zdaje, bo już zawiódł jej zaufanie. Na pocieszenie Elka umawia się na randkę z Wojtkiem (Michał Lewandowski)... Były chłopak będzie tym jedynym?

"Singielka" odcinek 9 - czwartek, 15.10.2015, o godz. 17.25 w TVN

Elka i Tomasz świetnie się ze sobą dogadują i nawet przez moment wydawało się, że ich przyjaźń może się przerodzić w coś więcej. Jest tylko jeden problem - fotograf ma dziewczynę, modelkę Sylwię (Karolina Gorczyca).

Jednak nawet ona nie mogła popsuć im świetnej zabawi podczas ślubnej sesji fotograficznej. Niestety Elka szybko przekonała się, że Tomasz niczym nie róźni się od innych facetów. Najpierw zachwycał się jej zdjęciami w suknie ślubnej, zapewniał ją jaka jest piękna, a potem umieścił w jej artykule zdjęcia Sylwii... I pewnie gdy nie niespodziewna wizyta Wojtka, Elka znów pogrążyłaby się w rozpaczy.

Przeczytaj: Singielka. Obsada, bohaterowie, aktorzy w nowym serialu TVN. Kto jest kim w Singelce?

W 9 odcinku "Singielki" po randce z byłym chłopakiem samotna dziennikarka czuje, że nie jest dobra w podrywaniu mężczyzn. Znów przestaje wierzyć w siebie. I nawet rady, które usłyszała od coacha Jacka (Tomasz Sobczak), że wybiera nieodpowiednich facetów, nie pomagają.

W redakcji "Co tam?" Tomasz przeprasza Elkę za niezamieszczenie jej zdjęć na stronie. Jego tłumaczenia na nic się jednak zdają - Elka nie jest w stanie już mu zaufać. Do redakcji przychodzi mechanik Arek (Mikołaj Roznerski), który poszukuje Elki, bo zostawiła w warsztacie dowód rejestracyjny od samochodu. Nie wie, że Natalia (Julia Kamińska) go oszukała. Później zjawia się tam Wojtek.

Patrz: Singielka. Mikołaj Roznerski w Singielce. Mechanik samochodowy Arek uwiedzie Natalię?

Tomasza i Mikołaja (Filip Bobek) dziwi powodzenie Elki wśród mężczyzn. Singielka odzyskuje dobry humor na wieść, że po nieudanej randce Wojtek nie stracił nią zainteresowania. Jeszcze tego samego dnia umawia się z nim na kolejne spotkanie. Elka i Wojtek wyruszają we wspólną podróż...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 9 odcinka "Singielki" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: