SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Natalia na randce w ciemno. Marcin Korcz w Singielce

Singielka. Natalia na randce w ciemno. Marcin Korcz w Singielce

24.02.2016, godz. 20:11
Singielka odcinek 88, Natalia (Julia Kamińśka), Łukasz (Marcin Korcz)
Singielka odcinek 88, Natalia (Julia Kamińśka), Łukasz (Marcin Korcz) foto:

Natalia (Julia Kamińska) z serialu "Singielka" nie ustaje w poszukiwaniach następcy godnego Roberta (Kamil Kula). Były narzeczony Natalii ma już nową dziewczynę, więc ona nie może być gorsza. W 88 odcinku ''Singielki'' dziewczyna umawia się na randkę z poznanym w internecie Łukaszem (Marcin Kocz). Młodym towarzyszy Genowefa (Zofia Charewicz). Babcia Natalii pilnuje, żeby wszystko poszło zgodnie z planem.

"Singielka" odcinek 88 - środa, 24.02.2016, o godz. 20.55 w TVN

W serialu ''Singielka'' Natalia rozstała się z Robertem i wciąż próbuje usidlić Arka, ale to nie takie proste. Tymczasem jej były narzeczony ma już partnerkę i żeby tego było mało, zaproponował Natalii wspólne spotkanie!

Zobacz: Singielka. Metamorfoza Elki. Tak Elka zmieni się i schudnie dla Tomasza

Natalia jest w szoku i szybko zabiera się za poszukiwania partnera na podwójną randkę. Nie może przecież pójść sama, skoro jej były ma już nową kochankę. Dziewczyna zakłada sobie konto na portalu randkowym.

Genowefa nie podziela entuzjazmu wnuczki, zwłaszcza, że prawda może wyjść na jaw... W 88 odcinku ''Singielki'' Natalia idzie na randkę z poznanym przez internet chłopakiem. Zabiera ze sobą Genowefę w charakterze przyzwoitki. Czy babci spodoba się nowy kolega Natalii?

Przeczytaj: Singielka. Metamorfoza Elki! Paulina Chruściel usunęła sztuczne pośladki

Łukasz będzie bardzo miły i szarmancki i pewnie zdziwi go fakt, że Natalia przyszła na spotkanie z babcią. W rolę Łukasza wcieli się przystojny Marcin Korcz, którego dobrze znacie jako Dagmara z serialu ''Przyjaciółki''.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: