SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka wyzna Tomaszowi miłość

Singielka. Elka wyzna Tomaszowi miłość

11.01.2016, godz. 19:15
Singielka odcinek 60, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki)
Singielka odcinek 60, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki) foto:

Elka (Paulina Chruściel) kocha Tomasza (Mateusz Janicki) i chce przestać się z tym ukrywać. Czy w 84 odcinku ''Singielki'' dziennikarka powie mu o swojej miłości? W ostatniej chwili doradca osobisty wybije jej to z głowy i zaproponuje jej, żeby zakochała się w kimś innym! Tylko to nie takie proste! Najważniejsze, że ''Singielka'' już wie, że nic nie czuje do Mikołaja (Filip Bobek), na którym poważnie się zawiodła.

"Singielka" odcinek 84 - środa, 17.02.2016, o godz. 20.55 w TVN

Uczuciowe zawirowania w ''Singielce''! Elka Kowalik w końcu postanowi powiedzieć Tomaszowi, że go kocha, ale to nie będzie takie proste!

Zobacz: Singielka. Mikołaj Roznerski wraca do Singielki. Mechanik Arek uwiedzie Natalię

Już niedługo w ''Singielce'' Mikołaj będzie gotów zrobić wszystko, by Elka dała mu kolejną szansę. Powód? Malena (Laura Breszka) zwyczajnie mu się znudzi i zrobi się męcząca!

Po spotkaniu z kumplem i szczerej rozmowie, Mikołaj postanowi jeszcze raz napisać do ''Singielki'' wciąż nie wiedząc, że pod pseudonimem kryje się jego była. Tym razem Mikołaj pojawi się na spotkaniu osobiście i pozna największą tajemnicę Elki. To mu zaimponuje i będzie chciał ją odzyskać!

Przeczytaj: Singielka. Mikołaj Krawczyk w Singielce nowym chłopakiem Elki

W 84 odcinku ''Singielki'' Elka jednak nie będzie chciała mieć z Mikołajem wiele wspólnego. Uzmysłowi sobie, że kocha Tomasza i postanowi szczerze opowiedzieć mu o swoich uczuciach. Odradzi jej osobisty doradca, do którego sama się zgłosi.

- Przecież on jest zaręczony! - przypomni jej coach i zaproponuje, by znalazła nowy obiekt westchnień. W ten sposób podsunie jej pod nos Norberta (Wojtek Sikora). Dzięki niemu Elka zapomni o fotografie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: