SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz wróci do redakcji, a Sylwia oszaleje z zazdrości

Singielka. Tomasz wróci do redakcji, a Sylwia oszaleje z zazdrości

15.01.2016, godz. 12:02
Singielka odcinek 9. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel)
Singielka odcinek 9. Tomasz (Mateusz Janicki), Elka (Paulina Chruściel) foto: TVN/X-NEWS

Powrót Tomasza(Mateusz Janicki) z serialu "Singielka" do redakcji portalu "Co tam?" to moment, na który czekało wielu widzów. Po kilku miesiąch od odejścia z portalu Tomasz przyjmuje propozycję Mikołaja Suszyńskiego (Filip Bobek). W 83 odcinku "Singielki" naczelny ponownie zatrudnia go na stanowisku fotoreportera i grafika. Elka (Paulina Chruściel) nie kryje radości, że jej najlepszy przyjaciel znów jest blisko. Z kolei Sylwia (Karolina Gorczyca) z trudem panuje nad zazdrością.

"Singielka" odcinek 83 - wtorek, 16.02.2016, o godz. 20.55

Kiedy wreszcie Elka z "Singielki" zrozumie, że Tomasz jest dla niej stworzony, że związek z Mikołajem to największy błąd w jej życiu? Okazja ku temu nadarzy się wraz z powrotem Tomasza do pracy w portalu "Co tam?".

Przeczytaj: Singielka. Natalia podstępem zdobędzie Arka

Na drodze do szczęścia głównych bohaterów "Singielki" wciąż stoi Sylwia, ale wspólna praca pozwoli im znów być bardzo blisko... Tyle tylko, że narzeczona Tomasza nie pozwoli sobie tak łatwo odebrać ukochanego. Zazdrość o mężczyznę sprawi, że Sylwia zacznie intrygować z Maleną (Laura Breszka). A wszystko po to, by Elka nie ukradła jej Tomka.

Przebiegły plan Sylwii nie zmienia jednak decyzji Tomasza, który w 83 odcinku "Singielki" znów zostaje fotoreporterem i grafikiem w portalu. Spory udział ma w tym Elka. To właśnie ona podsuwa Mikołajowi pomysł, by znów zatrudnił Tomasza. Jego następca zupełnie sobie nie radzi, więc Suszyński nie ma innego wyjścia.

Patrz: Singielka. Elka wyzna Tomaszowi miłość

Oferta od Mikołaja jest dla Tomasza szansą, by być blisko Elki. Co prawda oświadczył się Sylwii, ale wciąż ma słabość do swoje najlepszej przyjaciółki, którą od dawna darzy skrytą miłością. W 83 odcinku "Singielki" tuż przed powrotem do "Co tam?" Tomasza ogarniają wątpliwości czy dobrze robi. Przecież naraża się tym samym ma sceny zazdrości urządzane przez Sylwię.

Ostatecznie jednak przyjmuje ofertę Mikołaja. Szczęśliwa Elka już pierwszego dnia zaprasza Tomasza do cukierni, lecz on odmawia. Zupełnie jakby chciał trzymać ją na dystans.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: