SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Natalia podstępem zdobędzie Arka

Singielka. Natalia podstępem zdobędzie Arka

14.01.2016, godz. 12:32
Singielka odcinek 8 Natalia (Julia Kamińska), Arek (Mikołaj Roznerski)
Singielka odcinek 8 Natalia (Julia Kamińska), Arek (Mikołaj Roznerski) foto: TVN/X-NEWS

Miłosne zawirowania w serialu "Singielka"! Natalia (Julia Kamińska) myślała, że dobrze robi zrywając zaręczyny z Robertem (Kamil Kula), ale teraz gubi się w swoim uczuciach. Mechanik samochody Arek (Mikołaj Roznerski) coraz bardziej ją intryguje, ale... W 82 odcinki "Singielki" czuje zazdrość o Roberta, który przedstawia jej swoją nową dziewczynę. Zdezorientowana Natalia postanawia podstępem zdobyć Arka i zapomnieć o dawym narzeczonym...

"Singielka" odcinek 82 - poniedziałek, 15.02.2016, o godz. 20.55

Natalia z "Singielki" będzie z Arkiem czy wróci do Roberta? Młodsza siostra Elki (Paulina Chruściel) chyba do końca sama nie wie czego chce.

Przeczytaj: Singielka. Elka wyzna Tomaszowi miłość

Zerwała zaręczyny z Robertem, bo wydawało jej się, że małżeństwo ze spokojnym i ułożonym lekarze nie da jej szczęścia, że ten związek nie ma żadnej przyszłości. Skąd zatem ta nagła zazdrość o byłego narzeczonego? Kiedy Robert zjawia się w domu Nowackich, by sprawdzić jak się czuje babcia Genowefa (Zofia Charewicz) towarzyszy mu jego nowa dziewczyna.

Widok Roberta z inną sprawia, że Natalia staje się zazdrosna. Sama siebie nie rozumie, bo przecież spotyka się z mechanikiem Arkiem. W 82 odcinku "Singielki" opracowuje plan uwiedzenia przystojniaka. Potrzebuje tylko dobrego pretekstu, by się z nim spotkać. Dlatego, jak podaje "Świat Seriali", psuje swój samochód i dzwoni do Arka, by jej pomógł.

Patrz: Singielka. Mikołaj Krawczyk w Singielce nowym chłopakiem Elki

Na efekty nie trzeba długo czekać. Uwodzicielski mechanik przybywa Natalii z pomocą. I choć Arek przyjmuje jej zaproszenie na kawę, to dziewczyna czuje się jakby zaliczyła gigantyczną wpadkę. Żali się nawet Elce, że się ośmieszyła. Rozmowę sióstr podsłuchuje Sława (Dorota Pomykała), która bierze sprawy w swoje ręce.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: