SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Mikołaj zrozumie, że kocha Elkę? Spisek Maleny i Sylwii - ZWIASTUN 79 odcinka

Singielka. Mikołaj zrozumie, że kocha Elkę? Spisek Maleny i Sylwii - ZWIASTUN 79 odcinka

08.02.2016, godz. 20:11
Singielka odcinek 84, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki), Sylwia (Karolina Gorczyca)
Singielka odcinek 84, Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki), Sylwia (Karolina Gorczyca) foto:

Malena (Laura Breszka) z serialu "Singielka" jest wściekła, bo Mikołaj (Filip Bobek) chce mianować Elkę (Paulina Chruściel) soim zastępcą. Planuje zemstę na rywalce. Malena i Sylwia (Karolina Gorczyca) łączą siły, żeby skompromitować Elkę! W 79 odcinku ''Singielki'' obie panie dojdą do wniosku, że Kowalikówna jest ich wspólnym wrogiem i zrobią wszystko, żeby ją pogrążyć w oczach Tomasza (Mateusz Janicki) i Mikołaja.

"Singielka" odcinek 79 - wtorek, 9.02.2016, o godz. 20.55 w TVN

W 79 odcinku ''Singielki'' Elka obiecuje Mikołajowi, że rozważy jego propozycję i zastanowi się, czy obejmie stanowisko jego zastępcy w redakcji portalu ''Co tam?''. -Na prawdę nie wiedziałem, że mnie tak kochasz - zażartuje zadowolony Mikołaj, który odkrył właśnie, że jego była to cudowna ''Sigielka'' z sieci.

Zobacz: Singielka. Elka zakochana w Tomaszu

Radość naczelnego nie trwa jednak długo, musi bowiem powiedzieć o wszystkim zazdrosnej Malenie. Kobieta zaczyna spiskować z Sylwią przeciwko Elce. Sylwia odwiedzi Malenę w redakcji i zaproponuje jej ciekawy układ, na którym obie skorzystają.

Dziewczyna Mikołaja i Tomasza postanowią zgodnie, że najlepiej będzie skompromitować Elkę w pracy -Najlepiej zniszczyć ją jako dziennikarkę. Po kompromitacji zawodowej nie zechce jej już ani jeden ani drugi - ustalą intrygantki.

Przeczytaj: Wiosenna ramówka TVN 2016. Jakie nowe seriale będą w TVN od lutego 2016?

Czy uda im się pogrążyć Elkę w oczach Mikołaja i Tomasza? Panowie mają przecież niewyjaśnioną słabość do ''Singielki''. Spółka Sylwii i Maleny dobiegnie szybko końca! W serialu ''Singielka'' szafiarka dowie się, że jej wspólniczka umówiła się na randkę z Suszyńskim!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 79 odcinka "Singielki" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: