SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz musi wybrać - Sylwia czy Elka

Singielka. Tomasz musi wybrać - Sylwia czy Elka

01.02.2016, godz. 18:30
Singielka odcinek 84. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki), Sylwia (Karolina Gorczyca)
Singielka odcinek 84. Elka (Paulina Chruściel), Tomasz (Mateusz Janicki), Sylwia (Karolina Gorczyca) foto: TVN/X-NEWS

Porwanie Elki (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" jeszcze bardziej zbliża ją do Tomasza (Mateusz Janicki), który podczas poszukiwań udowodnił jak bardzo mu na niej zależy. W 75 odcinku "Singielki" Elka zaprasza przyjaciela na kolację. A Tomasz staje przed trudnym wyborem kogo wybrać - Elkę czy swoją narzeczoną Sylwię (Karolina Gorczyca).

"Singielka" odcinek 75 - wtorek, 2.02.2016, o godz. 20.55 w TVN

Kiedy Elka zaginęła i wyszło na jaw, że została porwana przed dilera narkotyków Tomasz szalał z niepokoju. Czy potrzeba lepszego dowodu na to, że naprawdę ją kocha, a związek z Sylwią jest tylko fikcją?

Dzięki Tomaszowi dziennikarka wyszła cało z akcji namierzania dilera. To on ją ocalił przez niebezpiecznym przestępcą. Elka do końca życia będzie mu za to wdzięczna.

Przeczytaj: Singielka. Pierwszy pocałunek Elki i Tomasza

W 75 odcinku "Singielki" Elka wraca do pracy w redakcji portalu "Co tam?" i do codziennych obowiązków po horrorze jaki przeżyła. Dziękuje wszystkim w redakcji za pomoc w uwolnieniu jej, cały czas pamiętając, że wszystko tak naprawdę zawdzięcza Tomaszowi. Gdyby nie on mogłaby przecież zginąć.

Bliska przyjaźń Tomka z Elką coraz bardziej działa na nerwy Sylwii. Narzeczona fotografa  znowu jest na niego zła za brak czasu. Wszystko jest ważniejsze od niej. Tomasz przekłada kolację z narzeczoną ponieważ chce pomóc bratu w przeprowadzce.

Patrz: Singielka. Metamorfoza Elki! Paulina Chruściel usunęła sztuczne pośladki

Tymczasem, dzwoni do niego Elka z zaproszeniem na kolację z podziękowaniem za ratunek. Ten przyjmuje je. Wieczór zapowiada się ciekawie, ale wtedy do Tomasza dzwoni Sylwia… Ukochany Elki staje przed trudnym wyborem, którą z kobiet wybrać. Od tej decyzji zależy przyszłość jego związku z Sylwią i dalsze losy przyjaźni z Elką.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: