SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Namiętny pocałunek Elki i Borysa w windzie - ZDJĘCIA

Singielka. Namiętny pocałunek Elki i Borysa w windzie - ZDJĘCIA

21.01.2016, godz. 21:39
Singielka odcinek 70, Elka (Paulina Chruściel), Borys (Mikołaj Krawczyk)
Singielka odcinek 70, Elka (Paulina Chruściel), Borys (Mikołaj Krawczyk) foto:

Między Elką (Paulina Chruściel) i Borysem (Mikołaj Krawczyk) w serialu "Singielka" zaiskrzy! W 70 odcinku ''Singielki'' gwiazda rocka odwiedzi Elkę w pracy. Szarmancki Borys uwiedzie wszystkie panienki z redakcji, ale to Elka będzie jego wybranką. Zobaczcie ich namiętny pocałunek! Dziennikarka to szczęściara! Mikołajowi (Filip Bobek) opadnie szczęka!

"Singielka" odcinek 70 - poniedziałek, 25.01.2016, o godz. 20.55 w TVN

Elka i Borys z serialu "Singielka" razem? Jeszcze nie, ale tak myśli cała redakcja portalu ''Co tam'', gdy w 70 odcinku ''Singielki'' na pierwszych stronach gazet pojawiają się wspólne zdjęcia dziennikarki całującej się z muzykiem!

Zobacz: Singielka. Elka na randce z Borysem

Kowalikówna zgodziła się na spotkanie z Borysem, bo jest świeżo po rozstaniu z Mikołajem i potrzebuje pocieszenia. Randka przebiegła w miłej atmosferze, a buziak na pożegnanie trafił na okładkę jednej z gazet.

To jednak nie ostatni buziak, jakiego Elka dostała od sławnego muzyka.W 70 odcinku ''Singielki'', gdy wszyscy znajomi z redakcji będą przeżywali jej romans ze sławnym gwiazdorem, on osobiście pojawi się na miejscu!

Przeczytaj: Wiosenna ramówka TVN 2016. Jakie nowe seriale będą w TVN od lutego 2016?

Borys namiętnie pocałuje Elkę i wtedy nogi zmiękną wszystkim panienkom z portalu ''Co tam?''. W 70 odcinku ''Singielki'' romans dziennikarki z gwiazdą rocka nabiera rumieńców. Coś z tego będzie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: