SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Tomasz i Natalia będą mieli romans?

Singielka. Tomasz i Natalia będą mieli romans?

02.12.2015, godz. 20:51
Singielka, Tomasz (Mateusz Janicki), Natalia (Julia Kamińska), Sylwia (Karolina Gorczyca)
Singielka, Tomasz (Mateusz Janicki), Natalia (Julia Kamińska), Sylwia (Karolina Gorczyca) foto:

Tomasz (Mateusz Janicki) z serialu "Singielka" rozbije związek Natalii (Julia Kamińska) i Roberta (Kamil Kula)? W 56 odcinku ''Singielki'' Sława (Dorota Pomykała) urządzi fotoreporterowi awanturę, której świadkiem będzie Sylwia (Karolina Gorczyca). Dziewczyna Tomka od razu stanie po stronie Sławy i nie uwierzy w niewinność ukochanego...

"Singielka" odcinek 56 - wtorek, 22.12.2015, o godz. 20.55 w TVN

Natalia i Robert byli zaręczeni, ale jeszcze przed ślubem siostra Elki zrozumie, że to nie to czego szukała. Nowacka rzuci narzeczonego w 54 odcinku "Singielki", a jej matka będzie tym szalenie przejęta. Sława szybko dojdzie do wniosku, że powodem tego rozstania jest fotograf, który zawrócił Natalii w głowie!

Zobacz: Singielka. Mikołaj wykorzysta i porzuci Elkę

Tomasz i Natalia często się widują. Chłopak udziela siostrze singielki ważnych rad w dziedzinie fotografii, ale Sława oczywiście wie swoje. Zdaniem kobiety lekcje sztuki przerodziły się w płomienny romans!

W 56 odcinku ''Singielki'' Sława odwiedzi Tomasza w jego mieszkaniu i urządzi mu awanturę, której świadkiem będzie Sylwia. Dziewczyna wróci do ukochanego, ale ich ''druga szansa'' najwyraźniej nie potrwa długo.

Przeczytaj: Singielka. Elka przyłapie Mikołaja na zdradzie

Po wizycie Sławy, Sylwia zacznie podejrzewać partnera o romans! A co z Natalią? Czy Nowacka wróci do Roberta? Przecież jej romans z Tomaszem to fikcja!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: