SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Elka przyłapie Mikołaja na zdradzie

Singielka. Elka przyłapie Mikołaja na zdradzie

01.12.2015, godz. 18:30
Singielka odcinek 54, Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek)
Singielka odcinek 54, Elka (Paulina Chruściel), Mikołaj (Filip Bobek) foto:

Mikołaj (Filip Bobek) to flirciarz! W 55 odcinku ''Singielki'' Elka przyłapie partnera na zdradzie?! Do ''Singielki'' przyjdzie wiadomość od Suszyńskiego, który nie wie, że pod pseudonimem ukrywa się jego ukochana. Elka wywnioskuje, że Mikołaj choć jest wiecznie zajęty pracą, to jednak ma czas na romanse. Dziewczyna zastawi na niego pułapkę! Czy Elka przyłapie Mikołaja na gorącym uczynku?

"Singielka" odcinek 55 - poniedziałek, 21.12.2015, o godz. 20.55 w TVN

W nowych odcinkach ''Singielki'' okaże się, że Mikołaj nie jest taki święty. Partner Elki awansuje, zresztą dzięki jej pomocy. Po wszystkim spadnie na niego dodatkowa porcja obowiązków, przez co redaktor będzie miał mało czasu dla ukochanej. Elka nie będzie robiła mu wymówek, ale pewnego dnia zorientuje się, że Mikołaj ma czas na romanse!

Zobacz: Singielka. Mikołaj wykorzysta i porzuci Elkę

W 54 odcinku ''Singielka'' dostanie maila od Mikołaja. Mężczyzna napisze do felietonistki nie wiedząc, że pod pseudonimem kryje się jego partnerka! Elka będzie wściekła, gdy dowie się, że Mikołaj ma czas na romanse z obcymi, a nie znajduje wolnego wieczoru na randkę z nią.

Natalia (Julia Kamińska) poradzi siostrze, by zastawiła na Suszyńskiego pułapkę. Elka pod pseudonimem umówi się na spotkanie z Mikołajem! Czy przyłapie go na gorącym uczynku?

Przeczytaj: Singielka. Nowa godzina emisji serialu. Singielka uratuje TVN?

Na umówionej randce nie zjawi się Mikołaj, a jego przyjaciel Jakub (Maciej Makowski). Elka będzie zażenowana, ale to jej nie uspokoi. Jak się okaże Mikołaj znajduje czas na romanse z koleżankami z pracy. Po awansie jego prawą ręką zostanie Malena (Laura Breszka). Połączy ich praca i... łóżko!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: